Przez cały rok 2020 co miesiąc zamieszczaliśmy fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy w konkursach Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. W ten sposób powstał wirtualny kalendarz opracowany przez agencję modelek Grabowska Models oraz portal bielsko.biala.pl. Wczoraj spośród 12 pań, które zdobywały tytuły Dziewczyn kolejnych miesięcy jury wybrało Dziewczynę Roku 2020. Jej twarz mogłaby ozdobić okładkę każdego żurnala mody!

- Dzięki urzekającej urodzie i bezpretensjonalnemu wdziękowi od razu zauważyła ją publiczność, jurorzy konkursu piękności i fotografowie - pisaliśmy w listopadzie o ślicznej Julii Chlubie w artykule Hipnotyzująca uroda licealistki. Ma sukces wypisany na twarzy - foto.

Julia ma dopiero 14 lat, ale już teraz odnosi sukcesy w świecie modelingu. Chodzi do pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego. Od trzeciej klasy szkoły podstawowej trenuje piłkę ręczną. Lubi pływać i w przyszłości chciałby ukończyć kurs ratownika wodnego. Pasjonuje się fotomodelingiem oraz podróżami. - Wolne chwile spędzam w ogrodzie, bawiąc się z moim psem. W przyszłości chciałabym pójść do wojska albo zostać lekarzem medycyny estetycznej - mówi.

Jej przygoda z modelingiem rozpoczęła się od udziału w castingu do agencji Grabowska Models. Później wzięłą udział w konkursie dla nastolatek i od razu zauważyła ją publiczność, jurorzy i fotografowie. W konkursie Miss Beskidów Nastolatek 2020 śliczna Julia otrzymała tytuły III wicemiss oraz Miss Foto. Aktualnie przygotowuje się finału konkursu Miss Polski Nastolatek.

Julia Chluba była dziewczyną listopada, dzięki czemu jej wizerunek Czytelnicy mogli podziwiać na jedenastej stronie unikalnego kalendarza opracowanego przez agencję modelek Grabowska Models i nasz portal. Na jego kartach publikowaliśmy fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy w konkursach Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek.

Wczoraj spośród 12 pań, które zdobywały tytuły Dziewczyn kolejnych miesięcy jury złożone z przedstawicieli agencji GM i naszej redakcji wybrało Dziewczynę Roku 2020 portalu bielsko.biala.pl, którą została Julia Chluba. Ślicznej Julii gratulujemy tytułu i życzymy sukcesów w szkole oraz w konkursie Miss Polski Nastolatek

Zobacz pozostałe kartki z pięknego kalendarza 2020:
 
bb
 
Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska