Oto Martyna Wala, najpiękniejsza nastolatka Beskidów 2019. Zdjęcie ślicznej bielszczanki jest ozdobą trzeciej strony wyjątkowo wysmakowanego kalendarza na rok 2020 opracowanego pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Zobacz, jakie piękne panie zechciały nam pozować!

Obecnie 17-letnia Martyna Wala jest uczennicą technikum hotelarskiego w Bielsku Białej. Interesuje się modelingiem i wizażem, a wolny czas spędza w gronie najbliższych i poświęcając się swojej pasji - koszykówce. Martyna jest aktualną Miss Beskidów Nastolatek. Podczas ubiegłorocznej regionalnej gali tego konkursu otrzymała także kilka innych wartościowych nagród. Sukces pozwolił jej awansować do finału konkursu Miss Polski Nastolatek.

Wizerunek Martyny zdobi trzecią stronę wirtualnego kalendarza na rok 2020 opracowanego przez bielską agencję modelek Grabowska Models pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych stronach, które będziemy sukcesywnie zamieszczać co miesiąc, znajdą się fotografie innych piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy na konkursach o tytuł Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. Zobacz piękne karty naszego kalendarza w styczniu i lutym.

bb

Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Magdalena Ostrowicka
Makijaż: SK makeup by Sara