Ma dopiero 15 lat, ale ogromny potencjał odkrywany przez organizatorów kolejnych konkursów piękności, w których uczestniczy. Od kilku dni jest Miss Beskidów Nastolatek i wygląda na to, że to tylko rozgrzewka przed sukcesami na wielkich wybiegach. Anita Szewczyk została dziewczyną sierpnia portalu bielsko.biala.pl. Jej wizerunek można podziwiać na ósmej stronie unikalnego kalendarza opracowanego przez agencję modelek Grabowska Models.

15-letnia Anita Szewczyk (174 cm wzrostu) urodziła się w Rzeszowie, a obecnie mieszka w miejscowości Bukowno. Od najmłodszych lat kocha taniec. Zaczynała od nauki baletu, a od sześciu lat rozwija swoją pasję poprzez taniec współczesny. W wolnych chwilach relaksuje się, jeżdżąc konno. W tym roku ukończyła z wyróżnieniem naukę w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie i chce uczyć się dalej w szkole średniej o profilu prawno-artystycznym. Marzy o zawodzie prawnika.

- Przed rokiem rozpoczęłam przygodę związaną z modelingiem, którą chcę kontynuować - zwierza się Anita. Jako czternastolatka została finalistką konkursu Queen of Poland 2019, który odbył się na greckiej wyspie Kos. Kilka dni temu wygrała finał Miss Beskidów Nastolatek 2020 i tym samym zakwalifikowała się do półfinału Miss Polski Nastolatek 2020.

Wizerunek Anity zdobi ósmą stronę wirtualnego kalendarza na rok 2020 opracowanego przez Grabowska Models pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych stronach, które sukcesywnie zamieszczamy co miesiąc, zamieszczamy fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy na konkursach o tytuł Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. Anita jest modelką bielskiej agencji Grabowska Models.

Zobacz pozostałe kartki z pięknego kalendarza 2020:
 
bb
 
Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Grzegorz Moskal oraz zdjęcia z archiwum Anity