Drzemie w niej wiele talentów i wystarczy impuls, aby zbudzić kolejne. Kasia jest wokalistką, aktorką i modelką, z muzyką i sceną związana od najmłodszych lat. W 2013 została Miss Beskidów, a później wyjechała do Chin, gdzie odniosła międzynarodowy sukces. Wkrótce wyda debiutancki album, lecz już dziś można ją podziwiać na szóstej stronie unikalnego kalendarza jako dziewczynę czerwca portalu bielsko.biala.pl.

Pochodząca z Bielska-Białej Katarzyna Kwaśny-Knopek to Miss Beskidów 2013, finalistka Miss Polski 2013 oraz zdobywczyni tytułu I wicemiss Bride of the World 2014 w Chinach. Z wykształcenia magister filologii polskiej. Jest laureatką wielu konkursów recytatorskich oraz zdobywczynią pierwszego miejsca w Festiwalu Młodych Talentów. Grała w musicalach „Guma Balonowa”, a także „Tajemniczy Ogród”, w którym wcieliła się w postać głównej bohaterki.

Współpracowała z Teatrem Variété w Krakowie. Obecnie można ją spotkać na scenach teatrów w całej Polsce, m.in. w spektaklu „Mały Książę” (Krakowska Scena Musicalowa). Od 2015 roku wraz z pianistą, kompozytorem i aranżerem Błażejem Knopkiem tworzą zespół „Kasia & Błażej”, w którym jest główną wokalistką. Grają covery w nowych aranżacjach, a obecnie kończą prace nad swoim autorskim materiałem. Już niedługo odbędzie się premiera ich debiutanckiego albumu (szczegóły na Facebooku „Kasia & Błażej”).

Wizerunek Kasi zdobi szóstą stronę wirtualnego kalendarza na rok 2020 opracowanego przez Grabowska Models pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych stronach, które sukcesywnie zamieszczamy co miesiąc, zamieszczamy fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy na konkursach o tytuł Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek.

Zobacz pozostałe kartki z pięknego kalendarza 2020:

bb

 

Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Sławomir Jurczak oraz zdjęcia z archiwum Kasi