Jest tegoroczną maturzystką, ukończyła z wyróżnieniem Technikum Hotelarskie w Bielsku-Białej. Los nie poskąpił jej urody, co pozwoliło jej wygrać prestiżowy konkurs piękności Queen of Poland 2019, a teraz trafiła na piątą stronę unikalnego kalendarza portalu bielsko.biala.pl. Jesteśmy pewni, że Roksana jeszcze niejeden raz nas zadziwi.

Roksana Pietraszko ma 20 lat i mieszka w Siennej koło Żywca. Lubię wyzwania i podróże. - Jako uczennica Technikum Hotelarskiego w Bielsku-Białej skorzystałam z unijnego stażu i ukończyłam kurs, który umożliwił mi dwutygodniowy rejs promem ze Świnoujścia do Ystad - mówi. Interesuje się wizażem. Po ukończeniu szkoły, chce podjąć studia kosmetologiczne w specjalności odnowa biologiczna.

W 2014 roku Roksana wystartowała w konkursie Miss Podbeskidzia Nastolatek. Jej uroda zrobiła duże wrażenie na jurorach, dzięki czemu udało jej się zdobyć tzw. zieloną kartę uprawniająca do udziału w eliminacjach konkursu Miss Polski Nastolatek. W 2018 roku zdobyła tytuł II wicemiss Beskidów, a w ub. roku wygrała ogólnopolski konkurs piękności Queen of Poland. Od czternastego roku życia współpracuje z bielską agencją modelek Grabowska Models.

Wizerunek Roksany zdobi piątą stronę wirtualnego kalendarza na rok 2020 opracowanego przez Grabowska Models pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych stronach, które sukcesywnie zamieszczamy co miesiąc, znajdą się fotografie innych piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy na konkursach o tytuł Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek.

Zobacz pozostałe kartki z pięknego kalendarza 2020:
 
bb
 
Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Michał Sałata oraz zdjęcia z archiwum Roksany