Zdjęcie Aleksandry Wyszomierskiej, najpiękniejszej nastolatki Beskidów 2017 jest ozdobą drugiej strony wyjątkowo wysmakowanego kalendarza na rok 2020 opracowanego pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych kartach zobaczymy równie śliczne panie.

Obecnie 18-letnia Aleksandra Wyszomierska to Miss Południa Nastolatek z roku 2017, a na gali finałowej Miss Polski Nastolatek zakwalifikowała się do TOP 10. Bardzo dobrze czuje się przed obiektywem aparatu fotograficznego. Lubi pozować do zdjęć oraz uczestniczyć w pokazach mody. Podczas ostatnich wakacji została wybrana Bursztynową Miss Polski w Jantarze.

- Jestem dumna z moich osiągnięć, dzięki którym nabrałam większej pewności siebie oraz doświadczenia niezbędnego w tej branży - mówi Ola.

Nasz rozmówczyni jest uczennicą LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach. Po maturze chciałaby studiować kosmetologię. Interesuje się wizażem. Na razie planuje udział w kolejnych pokazach mody, ale nie wyklucza, że w najbliższej przyszłości będzie chciała także spróbować swoich sił w konkursie dla dorosłych piękności - Miss Polski.

Wizerunek Aleksandry Wyszomierskiej zdobi drugą stronę wirtualnego kalendarza na rok 2020 opracowanego przez bielską agencję modelek Grabowska Models pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych stronach, które będziemy sukcesywnie zamieszczać co miesiąc, znajdą się fotografie innych piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy na konkursach o tytuł Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. Styczniową kartkę z kalendarza znajdziesz TUTAJ.

bb

Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Magdalena Ostrowicka