Na świecie są miliony ładnych kobiet, ale znacznie mniej zostało dostrzeżonych. Do tych ostatnich należy 19-latka z Ustronia, która kilka dni temu wygrała prestiżowy konkurs piękności. Nowo wybrana Miss Beskidów 2020 obiecuje, że będzie godnie reprezentować nasz region w konkursach krajowych i międzynarodowych. Wiktoria Fober została dziewczyną września portalu bielsko.biala.pl. Jej wizerunek można podziwiać na dziewiątej stronie unikalnego kalendarza opracowanego przez agencję modelek Grabowska Models.

19-letnia Wiktoria Fober, od minionego piątku Miss Beskidów 2020, pochodzi z Ustronia. Jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie. W dzieciństwie grała na pianinie. Obecnie jest tancerką w Prywatnej Szkole Baletowej Aleksandry Jurczak w Bielsku-Białej. Jej zimowym hobby jest narciarstwo. Lubi podróżować oraz poznawać nowe kultury i zwyczaje innych narodów.

- Moją największą pasją jest taniec, który trenuję od dziesięciu lat. Uwielbiam również śpiewać. Wspaniałym doświadczeniem był dla mnie udział w musicalu „Grease” na deskach cieszyńskiego teatru, gdzie mogłam wcielić się w rolę jednej z głównych bohaterek - mówi Wiktoria.

Wizerunek Wiktorii zdobi dziewiąta stronę wirtualnego kalendarza na rok 2020 opracowanego przez Grabowska Models pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych stronach, które sukcesywnie publikujemy co miesiąc, zamieszczamy fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy na konkursach o tytuł Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. Wiktoria jest modelką bielskiej agencji Grabowska Models.

Zobacz pozostałe kartki z pięknego kalendarza 2020:
 
bb
 
Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Grzegorz Moskal