Ta twarz mogłaby ozdobić okładkę każdego żurnala mody. Dzięki urzekającej urodzie i bezpretensjonalnemu wdziękowi od razu zauważyła ją publiczność, jurorzy konkursu piękności i fotografowie. Julia Chluba została dziewczyną listopada portalu bielsko.biala.pl. Jej wizerunek można podziwiać na jedenastej stronie unikalnego kalendarza opracowanego przez agencję modelek Grabowska Models.

Julia ma dopiero 14 lat, ale już teraz zaczyna odnosić sukcesy w świecie modelingu. Chodzi do pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego. Od trzeciej klasy szkoły podstawowej trenuje piłkę ręczną. Lubi pływać i w przyszłości chciałby ukończyć kurs ratownika wodnego. Pasjonuje się fotomodelingiem oraz podróżami.

- Z każdego wyjazdu przywożę niezapomniane wspomnienie. Wolne chwile spędzam w ogrodzie, bawiąc się z moim psem. W przyszłości chciałabym pójść do wojska albo zostać lekarzem medycyny estetycznej - mówi.

Jej przygoda rozpoczęła się od udziału w castingu do agencji Grabowska Models, a po ukończeniu kursu modelingu wzięłą udział w konkursie dla nastolatek. Od razu zauważyła ją publiczność, jurorzy i fotografowie. W konkursie Miss Beskidów Nastolatek 2020 śliczna Julia otrzymała tytuły III wicemiss oraz Miss Foto. Aktualnie przygotowuje się do kolejnego etapu konkursu Miss Polski Nastolatek.

Wizerunek Julii Chluby zdobi jedenastą stronę wirtualnego kalendarza na rok 2020 opracowanego przez Grabowska Models pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych stronach, które sukcesywnie publikujemy co miesiąc, zamieszczamy fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy na konkursach o tytuł Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek.

Zobacz pozostałe kartki z pięknego kalendarza 2020:
 
bb
 
 
Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Sagaj Photography, Magdalena Tarach Fotography i Grzegorz Moskal
Make Up: Kamila Czech, SK makeup by Sara