Ma 22 lata i studiuje psychokryminalistykę. Jest mistrzynią Polski amazonek w damskim siodle, zdobywczynią prestiżowych tytułów na międzynarodowych konkursach piękności. Zdjęcie Anny-Marii Jaromin, Miss Beskidów 2018, jest ozdobą czwartej strony kalendarza na rok 2020. Ten wyjątkowy wirtualny kalendarz powstaje miesiąc po miesiącu. Zobacz, że poprzednie kartki są równie piękne!

Anna-Maria Jaromin zdobyła w 2018 roku koronę Miss Beskidów. Studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne, specjalność psychokryminalistyka na Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Od ponad jedenastu lat trenuje jazdę konną. W 2015 wygrała mistrzostwa Polski amazonek w damskim siodle w ujeżdżeniu w kategorii mała runda. Finalistka konkursu Miss Polski 2019, uczestniczka The Miss Globe, który odbywał się w Albanii i Czarnogórze. Zdobyła tytuły Queen of Poland 2016 oraz Princess of the World 2016.

Wizerunek Anny-Marii zdobi czwartą stronę wirtualnego kalendarza na rok 2020 opracowanego przez bielską agencję modelek Grabowska Models pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych stronach, które sukcesywnie zamieszczamy co miesiąc, znajdą się fotografie innych piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy na konkursach o tytuł Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. Zobacz piękne karty naszego kalendarza w styczniu, lutym i marcu.

bb

Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Grzegorz Moskal