Jest właścicielką najpiękniejszych nóg w Polsce i twarzy przyciągającej spojrzenia mężczyzn. Ma za sobą wiele sesji zdjęciowych, pokazów mody, kilka programów telewizyjnych i konkursów piękności, ale największą radość sprawia jej pięcioletni synek. Kinga Stach została dziewczyną lipca portalu bielsko.biala.pl. Jej wizerunek można podziwiać na siódmej stronie unikalnego kalendarza opracowanego przez agencję modelek Grabowska Models.

24-letnia Kinga Stach urodziła się w Dębicy, od najmłodszych lat mieszkała w Krakowie, a obecnie mieszka w Chrzanowie. Na co dzień pracuje jako stylistka rzęs i paznokci w salonie kosmetycznym. Prowadzi Maluszkowe Przedszkole, które jest domem tymczasowym dla szczeniąt i kociąt. Wraz z przyjaciółmi przez trzy lata udało jej się pomóc ponad setce zwierzaków.

- Uwielbiam stać przed kamerą i poznawać nowych ludzi. Jestem osobą pełną energii, kocham adrenalinę i nową wyzwania - zwierza się portalowi.

Kinga jest mamą pięcioletniego Oliwera i tak naprawdę to on sprawia jej największą radość w życiu. Ma za sobą wiele sesji zdjęciowych, pokazów mody, kilka programów telewizyjnych i konkursów piękności. Od ponad dziesięciu lat hobbistycznie zajmuje się modelingiem. Do jej największych sukcesów w konkursach piękności należy zdobycie tytułów Bursztynowej Miss Polski 2019, Foto Models Internetu 2019, Queen of Bros 2019, I wicemiss Małopolski 2013 oraz II wicemiss Najpiękniejszych Nóg 2020.

Wizerunek Kingi zdobi siódmą stronę wirtualnego kalendarza na rok 2020 opracowanego przez Grabowska Models pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych stronach, które sukcesywnie zamieszczamy co miesiąc, zamieszczamy fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy na konkursach o tytuł Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. Kinga jest modelką bielskiej agencji Grabowska Models.

Zobacz pozostałe kartki z pięknego kalendarza 2020:
 
bb
 
Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Katarzyna Kołudzka-Ziętek oraz zdjęcia z archiwum Kingi