Wizerunek Magdaleny Kasiborskiej, bielskiej studentki, która została wybrana Miss Polski 2019, zdobi pierwszą stronę wyjątkowo pięknego kalendarza na rok 2020 opracowanego pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych kartach zobaczymy równie śliczne panie.

Aktualna Miss Beskidów, 19-letnia Magdalena Kasiborska ma 179 cm wzrostu i studiuje na pierwszym roku Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza na wydziale Kosmetologia/specjalizacja odnowa biologiczna. Jest wzorową studentką, zalicza wszystkie egzaminy. W grudniu ub. roku śliczna Magda została wybrana najpiękniejszą Polką (piszemy o tym szczegółowo w artykule TUTAJ). Jako Miss Polski 2019 otrzymała szereg dodatkowych obowiązków związanych z reprezentowaniem naszego kraju za granicą.

Magdalena Kasiborska powitała Nowy Rok 2020 na historycznym balu kostiumowym na zamku w Golubiu-Dobrzyniu, na który każdego roku organizatorzy zapraszają aktualną Miss Polski (zdjęcia z balu publikujemy poniżej). W lutym Magda poleci na dziesięć dni do USA. W programie wizyty zaplanowano m.in. wywiady dla polonijnych stacji radiowych i telewizji w Chicago oraz udział w polonijnych targach ślubnych.

Pobyt najpiękniejszej Polki w USA zorganizuje firma modowa, z którą Magda współpracowała już w ub. roku na pokazach w Paryżu, Mediolanie i Barcelonie. Jak dowiedział się portal, ta sama firma przygotuje jej także specjalną, bogato zdobioną kreację na wybory Miss Universe 2020, które odbędą się w przyszłym roku w Las Vegas.

Wizerunek Magdy Kasiborskiej zdobi pierwszą stronę wirtualnego kalendarza na rok 2020 opracowanego przez bielską agencję modelek Grabowska Models pod patronatem portalu bielsko.biala.pl. Na kolejnych stronach, które będziemy sukcesywnie zamieszczać co miesiąc, znajdą się fotografie innych piękności z Bielska-Białej i okolic, które w ciągu minionych lat święciły triumfy na konkursach o tytuł Miss Beskidów i Miss Polski.

bb

Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Zdjęcia z balu sylwestrowego: prywatne archiwum (Zamek Golubski)