REKLAMA

Befaszczot

Befaszczot jest najstarszym i największym w Polsce producentem narzędzi malarskich i budowlanych, szczotek gospodarczych i kosmetycznych, a od niedawna galanterii hotelowej.

Befaszczot
Produkcja
ul. Padarewskiego 7
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 816 96 02
http://www.befaszczot.com.pl

Firma Befaszczot zapewnia:

  • najbogatszą ofertę,
  • najwyższej jakości towar,
  • realizację zamówienia do 5 dni,
  • pomoc przy doborze asortymentu i urządzeniu ekspozycji,
  • ulgi na PFRON,
  • długookresową stabilność cen,
  • sprzedaż promocyjną z ogromnymi upustami,
  • znaną i zarejestrowaną od 130 lat markę na swoje wyroby.
Befaszczot jest najstarszym i największym w Polsce producentem narzędzi malarskich i budowlanych, szczotek gospodarczych i kosmetycznych, a od niedawna galanterii hotelowej. Gwarancję dostaw tylko sprawdzonych jakościowo wyrobów stanowi nasza 130 letnia tradycja w produkcji i sprzedaży. Posiadamy największą koncentrację nowoczesnych maszyn do produkcji szczotek i pędzli w Polsce.

Stałe modernizowanie parku maszynowego daje gwarancję powtarzalności doskonałej jakości naszych produktów. Gwarancją jakości jest również doświadczenie, wykształcenie i wiedza praktyczna Zarządu, Dyrekcji, Rady Nadzorczej oraz doskonalenie zawodowe sześciu pokoleń pracowników.
Od 30 lat jesteśmy zakładem, który zatrudnia osoby niepełnosprawne. Jako Zakład Pracy Chronionej udzielamy ulgi we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wasza współpraca z naszym zakładem to tworzenie następnych stanowisk pracy dla niepełnosprawnych osób.
Kontak:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Befaszczot, Befaszczot Bielsko-Biała, Bielska Fabryka Szczotek i Pędzli, fabryka szczotek Bielsko-Biała, fabryka szczotek Bielsko-Biała, fabryka szczotek i pędzli Bielsko-Biała, szczotki Bielsko-Biała, pędzle Bielsko-Biała
Grupa: Produkcja

Stronę odwiedzono: 12401 razy.
Aktualizacja: 2020-12-03 14:58:51
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..