REKLAMA

BEFASZCZOT

BEFASZCZOT Sp. z o.o. jest największym i najstarszym polskim producentem narzędzi malarskich i budowlanych oraz szczotek kosmetycznych i gospodarczych. 145 lat tradycji i doświadczenia w produkcji i sprzedaży gwarantują jakościowe produkty i profesjonalną obsługę klienta.

BEFASZCZOT
Produkcja
ul. Padarewskiego 7
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 819 00 40
http://www.befaszczot.com.pl

Firma rozpoczęła swoją historię w 1876 r. w miejscowości Biała koło Bielska, gdzie bracia Albert i Erich Sennewald uruchomili pierwszą, austriacką fabrykę szczotek i pędzli „Gebruder Sennewaldt”. Techniki ręcznego wykonywania szczotek i pędzli szybko opanowali pracownicy z Bielska i Białej. Na przełomie stuleci fabryka stała się jedynym w Europie dostawcą szczotek na dwór cesarza Franciszka Józefa zyskując tytuł „Dostawcy Dworu Cesarskiego w Wiedniu”.

Dziś, po 145 latach istnienia, firma dysponuje największą koncentracją nowoczesnych maszyn do produkcji szczotek i pędzli w Polsce. Nakłady inwestycyjne w nowoczesny, wydajny park maszynowy, nowe linie produkcyjne pozwoliły podnieść jakość produkcji i dostosowanie jej do współczesnych wymogów rynków światowych. Firma realizuje produkcje masową oraz indywidualne zamówienia klientów na całym świecie, dostosowując proces produkcji do zaleceń surowcowych, wykończeniowych i jakościowych wskazanych przez klienta. 145 lat tradycji i doświadczenia w produkcji i sprzedaży gwarantują jakościowe produkty i profesjonalną obsługę klienta.

Produkty szczotkarskie wytwarzane przez BEFASZCZOT są neutralne dla środowiska. Trzonki, kije i oprawy szczotek wykonane są z selekcjonowanego drewna bukowego, posiadającego Certyfikat FSC. W pęczkach szczotek wykorzystuje się m.in. włókna roślin – tampico, trawa morska czy kokos, oraz naturalne surowce pochodzenia zwierzęcego jak włosie końskie czy szczecina.

BEFASZCZOT jest laureatem licznych wyróżnień i nagród, m. in. Nagroda Nowoczesnej Dystrybucji i Handlu 2019, Firma Godna Zaufania 2019, Firma Roku, Laur Konsumenta itp. Firma posiada Certyfikaty ISO 9001:2015 oraz FSC.

Produkty firmy BEFASZCZOT:
• szczotki kosmetyczne: do ciała, do rąk, do włosów (także dla niemowląt), do brody, do golenia,
• szczotki gospodarcze: do butów, do ubrań, do kapeluszy, do zastosowania w kuchni, w łazience, w
toalecie, do mycia samochodów, do tapetowania, do sufitów, do smoły, murarskie, do szorowania, do
zwierząt, do błota,
• zmiotki i miotły do zastosowania wewnątrz budynków oraz na zewnątrz: do ulic, chodników, podwórek,
• pędzle do wszelkich farb: na bazie wody, rozpuszczalnikowe, do impregnatów i bejc itp.
• wałki malarskie do wszelkich farb i lakierów,
• narzędzia malarskie: folie malarskie, kraty i kuwety malarskie, szpachle, wiadra i zestawy.

Firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej.

Dane kontaktowe:
• telefon centrala: +48 33 819 00 40, Dział Handlu: +48 33 812 51 86
• adres e-mail: [email protected]
• strona www: http://www.befaszczot.com.pl
• LinkedIn: https://pl.linkedin.com/company/befaszczot-sp-z-o-o
• Facebook: https://www.facebook.com/Befaszczot/

Zapraszamy do współpracy.

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Befaszczot, Befaszczot Bielsko-Biała, Bielska Fabryka Szczotek i Pędzli, fabryka szczotek Bielsko-Biała, fabryka szczotek Bielsko-Biała, fabryka szczotek i pędzli Bielsko-Biała, szczotki Bielsko-Biała, pędzle Bielsko-Biała
Grupa: Produkcja

Stronę odwiedzono: 12876 razy.
Aktualizacja: 2021-03-11 14:15:16
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..