REKLAMA

Bezalin

Bezalin
Produkcja
ul. Piastowska 43
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
BEZALIN S.A. jest liderem na krajowym rynku technicznych wyrobów włókienniczych i pożarniczych, łączącym tradycje z nowoczesnością.

Z małego prywatnego warsztatu, wytwarzającego liny z włókien naturalnych najprostszą metodą, który został założony w połowie XIX wieku, na przestrzeni lat powstał nowoczesny zakład produkcyjny wykorzystujący najnowsze technologie oraz bogactwo swego długoletniego doświadczenia w branży.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę produkcyjną (łącznie ponad 2500 produktów), skierowaną do 3 zasadniczych grup odbiorców w rolnictwie, powroźnictwie i pożarnictwie. Zastosowanie naszych produktów jest praktycznie nieograniczone i często zależy od pomysłowości użytkownika. Pprodukty Bezalinu spełniają normy europejskie co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty.

Naszą ofertę produkcyjną ciągle wzbogacamy i systematycznie poszerzamy o nowe rozwiązania, będące reakcją na zapotrzebowanie naszych klientów.

Typowe i tradycyjne produkty Bezalinu są cięgle modyfikowane w kierunku poprawy ich jakości, estetyki i wyglądu, z jednoczesnym zachowaniem swojego oryginalnego pierwotnego charakteru. Ponadto, wprowadzane nowoczesne rozwiązania proponują nową jakość wychodząc naprzeciw wyrafinowanym potrzebom współczesnego klienta.

Wysoka jakość, elastyczność i estetyka produktów, szybkie terminy realizacji oraz rzetelność producenta to wizytówka naszej firmy. W trosce o pełną satysfakcję klienta, pragniemy poinformować również o możliwości produkowania krótkich serii oraz zastosowania specyfikacji klienta.

Dodatkową gwarancją jakości produktów dla klienta jest posiadany przez naszą firmę certyfikat ISO 9001:2000, który jest potwierdzeniem solidności i niezawodności naszego przedsiębiorstwa.

Ponadto od 28.04.2009r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji, które świadczą o naszej wiarygodności. Z kolei troskę o środowisko naturalne potwierdza otrzymany "Zielony Punkt".

Zastosowanie wyrobów marki Bezalin jest praktycznie nieograniczone: w ochronie przeciwpożarowej, w przemyśle ciężkim, transporcie, rolnictwie, w przemyśle stoczniowym, w żeglarstwie i turystyce, do produkcji sprzętu sportowego, w tapicerstwie i kaletnictwie, itp. Produkty te są niezastąpione praktycznie w każdym gospodarstwie domowym.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Bezalin, Bezalin Bielsko-Biała, produkcja, produkcja Bielska-Białej, Bielskie Zakładu Lin i Pasów, firmy, firmy Bielsko-Biała
Grupa: Produkcja

Stronę odwiedzono: 15938 razy.
Aktualizacja: 2011-09-27 12:00:10
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 1

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
kient
fantastyczna firma super produkty tylko jej nie prywatyzować..........
2007-12-31, 12:59
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..