REKLAMA

NAV24 Sp. z o.o.

Jeden z wiodących partnerów wdrożeniowych oprogramowania biznesowego Microsoft w Polsce. Od ponad 15 lat zajmuje się dostarczaniem i integracją kompleksowego oprogramowania klasy ERP dla przedsiębiorstw. Tworzy dedykowane rozwiązania branżowe w oparciu o sprawdzoną technologię Microsoft.

NAV24 Sp. z o.o.
Oprogramowanie
ul. ul. Gen. Maczka 9
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 821 02 46
http://www.nav24.pl

Nav24

Jako Nav24, firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, jesteśmy jednym z wiodących na polskim rynku partnerów wdrożeniowych oprogramowania biznesowego Microsoft. O klasie świadczonych przez nas usług oraz samego procesu wdrożeniowego systemu klasy ERP świadczy przyznany nam status Gold Microsoft Partner. Doradzamy, projektujemy i dostarczamy rozwiązania, które w pełni odpowiadają potrzebom przedsiębiorstw działających niemal w każdej branży.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy świadomi, że wdrożenie aplikacji biznesowych to krok milowy na drodze rozwoju każdej firmy. To dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oraz przykładamy wagę do wysokiej jakości naszych usług. Zapewniamy oparty na wieloletnim doświadczeniu profesjonalizm, wsparcie fachowców, zaangażowanie, elastyczność oraz bezpieczeństwo.

Nasze usługi

Jako partner wdrożeniowy oprogramowania biznesowego Microsoft, specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań biznesowych:

- Microsoft Dynamics NAV - globalne rozwiązanie klasy ERP, które wspiera zarządzanie przedsiębiorstwem i umożliwia jego dynamiczny rozwój, a także pozwala redukować koszty, zwiększa efektywność wielu procesów, usprawnia obieg informacji w firmie.

- Microsoft Dynamics 365 - system CRM, który umożliwia kompleksowe zarządzanie relacjami z klientami, a także usprawnia realizację działań marketingowych i pracę zespołów handlowych.

- Office 365 - aplikacje biurowe wzbogacone o biznesowe rozwiązania, oparte na chmurze Microsoft.

- NAVo365 - chmurowa wersja systemu ERP Microsoft Dynamics NAV, który wspierany jest biznesową aplikacją Office 365 na bezpiecznej infrastrukturze IT - Microsoft Azure.

- Microsoft Azure - wirtualny serwer w chmurze, który dostarcza wszystkie elementy umożliwiające tworzenie, wdrażanie i zarządzanie aplikacjami bez konieczności inwestycji we własne serwery.

Zapraszamy do współpracy!
www.nav24.pl

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: chmurowa wersja systemu ERP Microsoft Dynamics, Office 365, Microsoft Dynamics 365, globalne rozwiązanie klasy ERP, sprawdzony system CRM,

Stronę odwiedzono: 2124 razy.
Aktualizacja: 2018-01-17 13:17:48
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..