REKLAMA

KK Trans Krzysztof Kwaśny - Przewóz Osób Bielsko i Wynajem Busów

Od konkurencji wyróżnia nas: solidność, punktualność, miła obsługa i atrakcyjne ceny! Tanie ceny przewozu osób.

KK Trans Krzysztof Kwaśny - Przewóz Osób Bielsko  i Wynajem Busów
Przewóz osób, transport
ul. Kaniowa 744
43-374 Buczkowice
tel.: 668 304 131, 518 492 249
http://www.kktrans.com.pl

Firma KK Trans oferuje kompleksowe usługi w zakresie transportu i przewozu osób oraz wynajem busów i przewóz autokarami. Obsługujemy klientów indywidualnych, grupy zorganizowane i firmy. Nasze usługi transportowe świadczymy w całym kraju i za granicą.

Potrzebujesz transferu na lotnisko?

Chcesz zapewnić swoim gościom weselnym wygodną podróż?

Zimowy wyjazd na stok sprawia Ci kłopot?

A może Twoja firma organizuje imprezę integracyjną i szukasz odpowiedniego transportu?

Firma KK Trans od wielu lat zajmuje się transportem, oraz wynajmem busów. Wciąż się rozwijamy, doskonalimy swoją flotę i zdobywamy cenne doświadczenie, aby sprostać coraz to nowym wyzwaniom. Posiadamy odpowiednie certyfikaty kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym oraz niezbędne licencje na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób. Decydując się na nasze usługi masz gwarancję bezpiecznego i wygodnego przejazdu. Zapewniamy ubezpieczenie podróżujących, jak również ubezpieczenie bagażu, więc nie trzeba niczego załatwiać we własnym zakresie. To duże udogodnienie dla nas jest standardem.

Warto zwiedzić piękne okolice Szczyrku, Wisły, Żywca czy Bielska-Białej w wygodnym, klimatyzowanym samochodzie. Świetne na długie trasy okażą się nasze wygodne i przestronne dwa Mercedesy Sprinter Vip Class, który pomieści 20-23 osoby każdy, Renault Trafic, którym wygodnie może podróżować aż 9 osób lub VW TOURAN który wygodnie zabierze 6 osób. Województwo Śląskie to dla nas swoista baza wypadowa, docieramy jednak wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Swoje usługi świadczymy również w krajach Unii Europejskiej, więc jeśli planujesz zimowe szaleństwo w Alpach, energetyczny koncert w Berlinie czy szkolenie w Holandii nie musisz się już dłużej martwić o transport. Zapraszamy do współpracy również parafie – pomożemy w organizacji transportu na pielgrzymki i inne wydarzenia sakralne.

W naszej ofercie m.in.:
- wycieczki objazdowe,
- wycieczki szkolne i firmowe,
- wyjazdy wakacyjne/wyjazdy na ferie zimowe,
- transfery na lotniska,
- dowóz narciarzy na stoki,
- dowóz wesela,
- transport pielgrzymki,
- transport osób na przysięgi,
- delegacje krajowe,
- transport na wydarzenia sportowe/koncerty.

Główne atuty KK Trans Krzysztof Kwaśny to konkurencyjne ceny, punktualność, sumienność i komfort podróży. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta. Dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie. Zachęcamy do współpracy.

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: wynajem busów bielsko, wynajem busów szczyrk, wynajem busów żywiec, wynajem busów, transport, transport bielsko, przewóz osób, przewóz osób bielsko, ekskluzywne busy, ekskluzywne busy bielsko, busy, busy bielsko, przewóz grup zorganizowanych, przewóz grup zorganizowanych bielsko, krzysztof kwaśny, krzysztof kwaśny transport, transport żywiec, transport wisła, transport osób bielsko, transport osób, przewóz osób wisła, autobus na wsesele, wynajem busa na wesele, bus na wycieczkę, transport kibiców, transport na pielgrzymkę

Stronę odwiedzono: 18821 razy.
Aktualizacja: 2019-07-19 09:46:48
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

Modo Krzysztof Pyś
Krajowy i miedzynarodowy przewóz osób - Wynajem busów. Solidne i komfortowe. Szybko  i  przede wszystkim bezpiecznie.  
Modo Krzysztof Pyś
ul. Prusa 66
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 502101606, 795 691 922

REKLAMA
ŁADOWANIE..