REKLAMA

Beskidzkie Centrum Medyczne

Beskidzkie Centrum Medyczne to nowoczesna placówka medyczna, na którą składa się szpital i dwie przychodnie specjalistyczne.  certyfikat ISO 9001

Beskidzkie Centrum Medyczne
Lekarze specjaliści
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 82 63 400
fax: 33 82 63 400
http://www.bcm.bielsko.pl

Beskidzkie Centrum Medyczne jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Bielsku-Białej od 1997 roku. Początkowo były to jedne z pierwszych w Bielsku-Białej prywatne poradnie specjalistyczne, które szybko zaczęły zyskiwać uznanie pacjentów, oczekujących poprawy jakości i dostępności usług medycznych.

W swojej strukturze posiada Poradnię Chirurgii Ogólnej, Poradnię Chirurgii Naczyniowej i Poradnię Chirurgii Sutka. W ramach tych Poradni oferujemy diagnostykę i leczenie schorzeń:

* Przewodu pokarmowego.
* Jamy brzusznej
* Sutków
* Tarczycy
* Naczyń obwodowych

Zapraszamy również do Poradni Proktologicznej oraz Poradni Urologicznej.

Wykonujemy badania: kątów zeza u dzieci

W ofercie leczenie niepłodności u kobiet i mężczyzn

Badania nasienia u mężczyzn ( współpraca z kliniką PARENS)

Beskidzkie Centrum Medyczne realizuje nieodpłatne usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie według aktualnego cennika.

1. PORADNIE SPECJALISTYCZNE , USŁUG DIAGNOSTYCZNYCH, SZPITALA
2. SZEROKI ZAKRES BADAŃ ENDOSKOPOWYCH )I KOLONOSKOPI ( również w znieczuleniu)
3. WYKINUJEMY BADANIA LABORATORYJNE markery nowotworowe, hormony,
5. USG PIERSI, JAMY BRZUSZNEJ, STAWÓW , USG 4 D
6. MAMMOGRAFIA, UROGRAFIA, RTG

Szpital

Pacjentów wymagających leczenia operacyjnego zapraszamy do Szpitala Zabiegowego BCM, pięknie położonego w zacisznej dzielnicy Bielska-Białej pod Szyndzielnią, przy ul. Młodzieżowej 21. Szpital dysponuje doskonale wyposażonymi, klimatyzowanymi trzema salami operacyjnymi oraz salami pooperacyjnymi.

W 18-łóżkowym oddziale znajdą Państwo komfortowe warunki pobytu w dwuosobowych salach z łazienkami i telewizorem. Do dyspozycji pacjentów i ich rodzin jest także obszerna poczekalnia z rejestracją i przestronny parking przed Szpitalem. Staramy się zapewnić nie tylko wysoką jakość usług medycznych ale i miłą atmosferę.

Dla pacjentów Narodowego Funduszu Zdrowia wykonywane są całkowicie bezpłatnie zabiegi z zakresu: ginekologii, chirurgii, ortopedii, urologii i okulistyki.

Beskidzkie Centrum Medyczne wdrożyło: certyfikat ISO 9001, system zarządzania środowiskowego IS0 14001:2004, system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy PN N 18001:2004, system zarządzania bezpieczeństwem informacji 27001:2007.

Pacjenci operowani są w dniu przyjęcia, a czas pobytu w szpitalu uzależniony od rodzaju wykonywanego zabiegu, wynosi od kilku godzin do kilku dni.

Oddziały:

  • Oddział chirurgii ogólnej
  • Oddział ginekologiczny
  • Oddział okulistyczny
  • Oddział ortopedyczny i traumatologiczny
  • Oddział urologiczny

Poradnie

Gabinety specjalistyczne Beskidzkiego Centrum Medycznego mieszczą się w poradniach przy ul. Dąbrowskiego 3 w centrum Bielska-Białej, oraz w Szpitalu Zabiegowym przy ul. Młodzieżowej 21

Nasze poradnie:

Kontakt z placówkami

Przychodnia nr 1
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax +48 33 82 63 400

Przychodnia nr 2
ul. Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax +48 33 82 63 400

Szpital
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax +48 33 82 63 400

Tagi: lekarze Bielsko-Biała, Beskidzkie Centrym Medyczne, zakład NFZ Bielsko, poradnie Bielsko, badania medyczne Bielsko-Biała.

Stronę odwiedzono: 40814 razy.
Aktualizacja: 2018-06-19 09:21:30
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..