Ślub to wyjątkowy dzień dla zakochanych. W tym dniu nawet najdrobniejsze szczegóły mają znaczenie - kolor dekoracji, smak tortu, zapach kwiatów. Warto więc je utrwalić w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. Taką możliwość daje fotoksiążka ślubna.


Fotoksiążka - piękne wspomnienia w cudownej oprawie!

Fotoksiążka to nowoczesna forma tradycyjnego albumu ze zdjęciami. Idealnie nadaje się na wyjątkowe okazje, takie jak: ślub, urodziny, chrzciny itp. Są to uroczystości, podczas których robimy mnóstwo wyjątkowych zdjęć, które wymagają specjalnej oprawy. Często jednak zamiast trafić do albumu zalegają na komputerze. Jest jednak sposób, by temu zaradzić.

Dzisiaj niemal każdy ma aparat cyfrowy, którym może zrobić setki zdjęć - mówi Renata Mężyńska, z firmy OleMole projektującej fotoksiążki. - Później jednak zdjęcia te zalegają na komputerze, bo nie mamy czasu ich wywołać i segregować w albumach. Idealnym rozwiązaniem są fotoksiążki, które można wykonać szybko i bez wychodzenia z domu.

Zaletą fotoksiążek jest nie tylko to, że bardzo łatwo się je wykonuje. Największym plusem tych nowoczesnych albumów jest to, że są bardzo efektowne. Twarda oprawa, satynowy papier i piękne zdjęcia na każdej stronie robią wrażenie. Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość fotoksiążki można wybrać specjalną twardą oprawę Soft Touch, dającą wrażenie miękkości i satynowej delikatności w dotyku, znanej z najlepszych, kolekcjonerskich albumów. 

Jak zrobić fotoksiążkę?

Stworzenie fotoksiążki to nic trudnego. Wystarczy mieć dostęp do komputera i internetu. Tak naprawdę projektowanie fotoksiążki, to świetna zabawa, która może pochłonąć całą rodzinę. To tak, jak układanie puzzli, z tym że puzzlami są zdjęcia, które trzeba umieścić w szablonie fotoksiążki.

Chcieliśmy, aby projektowanie fotoksiążki było czymś przyjemnym, dlatego uprościliśmy ten proces najbardziej, jak to było możliwe - wyjaśnia Renata, z OleMole. - Wystarczy tylko ściągnąć ze strony olemole.pl darmowy program do projektowania fotoksiążek, załadować zdjęcia i umieścić je w fotoksiążce według własego uznania.

Oczywiście dostępne są różne szablony fotoksiążek, w tym specjalne szablony ślubne, w których pięknie prezentują się zdjęcia z wesela, ślubu albo sesji ślubnej. Do każdego zdjęcia można dodać opis, który dodatkowo pomoże utrwalić cudowne wspomnienia. Co więcej, własne zdjęcie można umieścić na okładce fotoksiążki, dzięki czemu nabierze ona na indywidualnego charakteru i stanie się niepowtarzalna.

Fotoksiążka ślubna - pamiątka na długie lata!

Fotoksiążka ślubna to wspaniała pamiątka nie tylko dla nowożeńców, ale również dla ich rodziców. Z pewnością będą oni wzruszeni, gdy otrzymają taki prezent od swoich dzieci.

Fotoksiążka idealnie nadaje się na prezent dla rodziców. Można do niej dołączyć dedykację lub podziękowania dla rodziców - dodaje Renata Mężyńska. - Taki album na pewno zajmie honorowe miejsce na półce i z dumą będzie prezentowany rodzinie i znajomym.

Dzięki fotoksiążce można zatrzymać jeden z najpiękniejszych momentów życia w cudownej oprawie. Po latach, kiedy nieco starsi już nowożeńcy zapragną wrócić do ślubnych wspomnień, zrobią to z łezką w oku.

Prezent od OleMole :)

Specjalnie dla Naszych czytelników firma Olemole.pl przygotowała 25 kodów zniżkowych na piękną foksiążkę Grande Portret wykonaną w twardej oprawie Soft Touch, dającą wrażenie miękkości i satynowej delikatności w dotyku. Kody obniżają cenę fotoksiążki aż o 60%. Śpieszcie się, bo szybko znikają :) Szczegóły znajdziecie tutaj.