Jedna ładniejsza od drugiej - to temat niepowtarzalnego kalendarza na rok 2021, który przygotowuje agencja Grabowska Models wraz z portalem bielsko.biala.pl. W tym cyklu co miesiąc prezentujemy zdjęcia najpiękniejszych bielskich modelek z ich mamami. Dziś licealistka Oliwia Macura z mamą Kingą, obie pasjonatki motocykli. Córka lubi dowodzić, choć w domu rodzinnym dowódcą była, jest i pozostanie mama.

Podobnie jak w roku ubiegłym, ze względu na sytuację pandemiczną przygotowujemy kalendarz wirtualny, na który złożą się fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które obecnie święcą lub w ciągu minionych lat święciły triumfy w konkursach Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. Co miesiąc zamieszczamy zdjęcia modelek z agencji Grabowska Models ze swoimi mamusiami. Przecież to im piękne latorośle zawdzięczają wszystko co mają, w tym urodę.

Kwietniową kartkę dedykujemy Oliwii Macurze, 15-letniej uczennicy Liceum Ogólnokształcącego o profilu mundurowym, gdzie pełni funkcję przewodniczącej klasy oraz zastępcy dowódcy. Swoją przyszłość wiążę ze służbą w Straży Granicznej. Oliwia w dzieciństwie tańczyła w balecie, a do dziś w wolnych chwilach trenuje akrobatykę powietrzną, która jest jej pasją. - Moją kolejną pasją jest motoryzacja, przede wszystkim motocykle. Od 2015 roku jestem wolontariuszką w grupie Motomikołaje Bielsko-Biała i chętnie uczestniczę razem z mamą w akcjach charytatywnych - zwierza się licealistka.

Oliwia interesuję się fotografią. Dzięki temu udało jej się zająć pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym w szkole. Od dzieciństwa lubi śpiewać i często zajmuje wysokie miejsca w różnych konkursach. Od roku jest związana z agencją modelek Grabowska Models. Planuje wystartować w konkursie Miss Beskidów Nastolatek 2021.

Kinga Macura-Klimczak jest mamą Oliwii i Kacpra. Pracuje w Gminnym Zespole Obsługi Szkół i Przedszkoli w Jasienicy, od ponad roku jest inspektorem BHP. Interesuje się florystyką i po pracy bardzo chętnie tworzy przepiękne kompozycje. - Od pewnego czasu razem z mężem naszą pasją jest motocykl. Razem z rodziną lubimy wspólne wycieczki rowerowe oraz spacery w górach. Jestem aktywną mamą na pełnym etacie - dodaje pani Kinga.

Pod koniec roku na zakończeniu cyklu odbędzie się wyjątkowy pokaz wszystkich 12 kartek z udziałem bohaterek kalendarza. Podczas tego wydarzenia mamy i córki zaprezentują się na żywo, a profesjonalne jury wybierze Matkę i Córkę 2021. Dla wszystkich 12 par przewidzieliśmy nagrody, a zwycięskie panie otrzymają okazały puchar. Patronem medialnym kalendarza jest portal bielsko.biala.pl.

Zobacz pozostałe kartki z pięknego kalendarza 2021:
 
bb
 
Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Grzegorz Moskal Fotografia
Makijaż: SKmakeup by Sara