Jedna ładniejsza od drugiej - to temat niepowtarzalnego kalendarza na rok 2021, który przygotowuje agencja Grabowska Models wraz z portalem bielsko.biala.pl. W tym cyklu co miesiąc prezentujemy zdjęcia najpiękniejszych bielskich modelek z ich mamami. Dziś utytułowana studentka z Bielska-Białej Wiktoria Wolczyk z mamą Beatą. Obie lubią adrenalinę. Córka jeździ na rolkach, a mama na... motocyklu.

Podobnie jak w roku ubiegłym, ze względu na sytuację pandemiczną przygotowujemy kalendarz wirtualny, na który złożą się fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które obecnie święcą lub w ciągu minionych lat święciły triumfy w konkursach Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. Co miesiąc będziemy zamieszczać zdjęcia modelek z agencji Grabowska Models ze swoimi mamusiami. Przecież to im piękne latorośle zawdzięczają wszystko co mają, w tym urodę.

Marcową kartkę dedykujemy 21-letniej bielszczance Wiktorii Wolczyk, studentce kosmetologii w Bielskiej Wyższej Szkole im. Józefa Tyszkiewicza. Jest osobą kontaktową, która lubi pracę z ludźmi, dlatego w przyszłości chciałaby otworzyć własny salon odnowy biologicznej i - jak tłumaczy - przyczyniać się do tego, aby każdy czuł się atrakcyjnie w swoim ciele. Lubi występować publicznie - brała udział w konkursach recytatorskich oraz śpiewała.

- Fotomodeling jest nową przygodą, która mnie zafascynowała. W ub. roku brałam udział w konkursie Miss Beskidów 2020 i zdobyłam tytuł I Wicemiss Beskidów, Miss Publiczności oraz Miss Future Clinic. Jestem również półfinalistką Queen of Poland 2020 - mówi Wiktoria. Ceni aktywny tryb życia. Od wielu lat jeździ na rolkach oraz pływa, a w wolnych chwilach przyjemność sprawia jej pieczenie ciast.

Mamą pięknej Wiktorii jest Beata Leszczyńska-Wolczyk. - Interesuję się motoryzacją, dlatego to zamiłowanie łączę z pracą w tej branży - zdradza. - W sezonie jeżdżę na motocyklu, co dostarcza mi adrenaliny. W wolnych chwilach relaksuję się, malując obrazy.

Mama z córka wspólnie uprawiają sporty zimowe - Wiktoria snowboard, a pani Beata jeździ na nartach. Wakacje spędzają na wycieczkach rowerowych i górskich. - Lubię się uśmiechać, dlatego otaczam się osobami z poczuciem humoru, gdyż to powoduje, że życie staje się barwniejsze. Jestem bardzo dumna z córki i jej osiągnięć - podkreśla 45-letnia Beata Leszczyńska-Wolczyk.

Pod koniec roku na zakończeniu cyklu odbędzie się wyjątkowy pokaz wszystkich 12 kartek z udziałem bohaterek kalendarza. Podczas tego wydarzenia mamy i córki zaprezentują się na żywo, a profesjonalne jury wybierze Matkę i Córkę 2021. Dla wszystkich 12 par przewidzieliśmy nagrody, a zwycięskie panie otrzymają okazały puchar. Patronem medialnym kalendarza jest portal bielsko.biala.pl.

Zobacz pozostałe kartki z pięknego kalendarza 2021:
 
bb
 
Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Grzegorz Moskal
Makijaż: SKmakeup by Sara