Jedna ładniejsza od drugiej - to temat niepowtarzalnego kalendarza na rok 2021, który przygotowuje agencja Grabowska Models wraz z portalem bielsko.biala.pl. W tym cyklu co miesiąc prezentujemy zdjęcia najpiękniejszych bielskich modelek z ich mamami. Dziś Miss Beskidów Nastolatek 2020 Anita Szewczyk z mamą Katarzyną. Na tytułowej fotografii wyglądają jak dwie dobre koleżanki!

Podobnie jak w roku ubiegłym, ze względu na sytuację pandemiczną przygotowujemy kalendarz wirtualny, na który złożą się fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które obecnie święcą lub w ciągu minionych lat święciły triumfy w konkursach Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. Co miesiąc będziemy zamieszczać zdjęcia modelek z agencji Grabowska Models ze swoimi mamusiami. Przecież to im piękne latorośle zawdzięczają wszystko co mają, w tym urodę.

Lutową kartkę dedykujemy Anicie Szewczyk i jej mamie Katarzynie. Anita ma 15 lat i 174 cm, jest licealistką. Od najmłodszych lat kocha taniec. Zaczynała od nauki baletu, a od sześciu lat rozwija swoją pasję poprzez taniec współczesny. W wolnych chwilach jeździ konno. Latem ub. roku zrobiło się o niej głośno, gdy wygrała konkurs Miss Beskidów Nastolatek. Jako czternastolatka została finalistką konkursu Queen of Poland 2019, który odbył się na greckiej wyspie Kos, a podczas niedawnego finału konkursu Miss Polski Nastolatek wybrano ją do TOP 10.

Mamą Anity (i drugiej córki Wiktorii) jest Katarzyna Szewczyk, która od 12 lat prowadzi firmę transportowo-handlową w branży kruszyw. Bardzo chętnie udziela się w Radzie Rodziców, a od kilku lat jest jej przewodniczącą. Wraz z koleżankami z Rady Rodziców organizuje coroczny bal charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na potrzeby uczniów szkoły.

- Najważniejsza w moim życiu jest rodzina i każdą wolną chwilę staram się spędzić z mężem i córkami, a nasze ulubione miejsce wypoczynku to przepiękne wybrzeże Bałtyku - mówi Katarzyna Szewczyk, mama Anity.

Pod koniec roku na zakończeniu cyklu odbędzie się wyjątkowy pokaz wszystkich 12 kartek z udziałem bohaterek kalendarza. Podczas tego wydarzenia mamy i córki zaprezentują się na żywo, a profesjonalne jury wybierze Matkę i Córkę 2021. Dla wszystkich 12 par przewidzieliśmy nagrody, a zwycięskie panie otrzymają okazały puchar. Patronem medialnym kalendarza jest portal bielsko.biala.pl.

Zobacz pozostałe kartki z pięknego kalendarza 2021:
 
bb
 
Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: Janusz Czarnik
Stylizacja: Luka-Pelli
Makijaż: SK makeup by Sara