Jedna ładniejsza od drugiej - to temat niepowtarzalnego kalendarza na rok 2021, który przygotowuje agencja Grabowska Models wraz z portalem bielsko.biala.pl. W tym cyklu co miesiąc będziemy prezentować zdjęcia najpiękniejszych bielskich modelek z ich mamami. Pod koniec roku odbędzie się pokaz na żywo z udziałem wszystkich pań, na którym profesjonalne jury wybierze Matkę i Córkę 2021. Styczniową kartkę z przyjemnością dedykujemy Paulinie Porwoł, finalistce konkursu Miss Polski Nastolatek oraz jej mamie Monice.

Podobnie jak w roku ubiegłym, ze względu na sytuację pandemiczną przygotowujemy kalendarz wirtualny, na który złożą się fotografie piękności z Bielska-Białej i okolic, które obecnie święcą lub w ciągu minionych lat święciły triumfy w konkursach Miss Beskidów i Miss Polski i Miss Beskidów Nastolatek. Co miesiąc będziemy zamieszczać zdjęcia modelek z agencji Grabowska Models ze swoimi mamusiami. Przecież to im piękne latorośle zawdzięczają wszystko co mają, w tym urodę.

Styczniową kartkę dedykujemy Paulinie Porwoł i jej mamie Monice. Paulina ma 16 lat i 174 cm, jest licealistką. Interesuje się wizażem. Od niedawna jej pasją jest modeling, który pokochała i pragnie rozwijać się w tym kierunku. Przez trzy lata ćwiczyła taniec towarzyski. W finale konkursu Miss Beskidów Nastolatek 2020 została wybrana I wicemiss. Paulina będzie reprezentować Beskidy w styczniowym finale konkursu Miss Polski Nastolatek 2021.

Monika Porwoł jest mamą dwóch nastolatek. Na co dzień prowadzi własny biznes i zajmuje się aranżacją wnętrz. W wolnym czasie działa charytatywnie w kilku stowarzyszeniach wspierających nasz region. Wspólną pasją mamy z córką jest gotowanie, pieczenie ciast oraz podróżowanie.

Pod koniec roku na zakończeniu cyklu odbędzie się wyjątkowy pokaz wszystkich 12 kartek z udziałem bohaterek kalendarza. Podczas tego wydarzenia mamy i córki zaprezentują się na żywo, a profesjonalne jury wybierze Matkę i Córkę 2021. Dla wszystkich 12 par przewidzieliśmy nagrody, a zwycięskie panie otrzymają okazały puchar. Patronem medialnym kalendarza jest portal bielsko.biala.pl.

bb

Projekt kalendarza: Barbara Gąsowska
Foto: janczar