REKLAMA

GRUPA INBUD

  GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego

GRUPA INBUD
Deweloperzy
ul. Piekarska 57
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 814 82 17
http://www.inbud.bielsko.pl

Nasze 35 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowaie oraz generalne wykonawstwo.

Od 2008 roku nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem ASTRON - światowego lidera w produkcji obiektów w konstrukcji stalowej. Jako jedna z nielicznych firm dysponujemy własnym sprzętem budowlanym oraz wytwórnią konstrukcji stalowych. Stale powiększana i modernizowana baza sprzętowa umożliwia nam dobrą organizację oraz szybki transport materiałów.


Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje naszej firmy charakteryzują funkcjonalność, unikalne rozwiązanie projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt.

Jako deweloper zrealizowaliśmy i oddaliśmy do użytku siedem inwestycji w Bielsku-Białej w tym m.in.:
- kompleks mieszkaniowy na Sarnim Stoku - III etapy, 7 budynków łącznie 106 mieszkań
- Osiedle Pogodne - III etapy, 8 budynków łącznie 215 mieszkań


Aktualnie realizujemy kolejne osiedle mieszkaniowe – Osiedle Siewna.


Osiedle Siewna tworzyć będzie 7 czteropiętrowych budynków z parkingami podziemnymi oraz cichobieżnymi windami. Prosta, a zarazem nowoczesna architektura budynków z jasną elewacją podkreśla elegancki i nowoczesny charakter inwestycji. W sprzedaży dostępne są mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe, o powierzchniach od 30 do 78 m2, funkcjonalnie zaprojektowane, każde z balkonem, tarasem lub ogródkiem.


Osiedle zaprojektowano z dbałością o każdy detal. Precyzyjnie zaaranżowana mała architektura, przestronność osiedla z terenami zielonymi stanowiącymi ponad 70% terenu inwestycji, sprawiają że przyszli mieszkańcy będą czuć się komfortowo. Duże przeszklenia nadają budynkom lekkości, a mieszkaniom zapewniają doskonałe doświetlenie i nasłonecznienie.


Ogromna ilość zieleni, a szczególnie znajdujący się na jej terenie malowniczy zagajnik ze starodrzewiem, dodatkowo buduje kameralność inwestycji, nadając jej wyjątkowy charakter. Okalający od wschodu zabudowę osiedla drzewostan zapewnia mieszkańcom ciszę, a ogrodzenie – prywatność. Do użytku mieszkańców zaplanowano też alejki spacerowe oraz 2 place zabaw dla najmłodszych. Na terenie osiedla Siewna utworzono zewnętrzne miejsca parkingowe oraz wydzielono wewnętrzne ulice osiedlowe, ułatwiające dojazd do budynków.


Osiedle znajduje się w atrakcyjnej, spokojnej części Bielska Białej, na końcu ulicy Siewnej, w rejonie osiedla Langiewcza. Położone jest na słonecznym zboczu, z którego rozciąga się wspaniały widok na zielone pasma Beskidów. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej z jednej strony i terenów zielonych nie inwestycyjnych z drugiej, gwarantuje mieszkańcom niezmienność otoczenia urbanistycznego w przyszłości.

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: nowe budownictwo bielsko, nowe mieszkania bielsko, deweloperzy bielsko, nowe bloki bielsko, nieruchomości bielsko, mieszkania bielsko, apartamenty bielsko, domy bielsko
Grupa: Deweloperzy

Stronę odwiedzono: 55736 razy.
Aktualizacja: 2018-06-13 11:15:19
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..