REKLAMA

Centrum Komputerowe Microman

Centrum Komputerowe ?Microman? Bielsko-Biała  jest jedną z najstarszych firm istniejących na bielskim rynku branży IT, zarejestrowana w sierpniu 1996roku, nieprzerwanie działającą w handlu i usługach sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych.

Centrum Komputerowe Microman
Sprzęt komputerowy
ul. Jesionowa 13
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj sięWspółpracujemy z największymi producentami sprzętu komputerowego zarówno w Polsce jak i na świecie takich jak: Microsoft, Intel, AMD, Toshiba, HP, Dell, Asus, Gigabyte, Lenovo, Fuitsu-Siemens, Sony, Comes, Canon, Epson, Brother, Lexmark, Hitachi, Nikon, Panasonic, Creative, Logitech, Innova, Adoby, Corel, Symantec i wielu innymi.

Zarówno na naszym rynku lokalnym jak i wśród dostawców jesteśmy postrzegani jako solidny i stabilny partner handlowy, czego poświadczeniem są liczne certyfikaty i statusy partnerów handlowych. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie ważnym elementem jest opieka serwisowa zarówno sprzętowa jak softwarowa klientów indywidualnych jak i firm ,prowadzimy sprzedaż urządzeń fiskalnych, co pozwala przedstawić kompleksowa obsługę punktów sprzedaży.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze placówek oświatowych, dostarczając sprzęt komputerowy, oprogramowanie, a także w doradztwie związanym z licencjonowaniem oprogramowania edukacyjnego, posiadamy jako nieliczni wszelkie wymagane certyfikaty do prowadzenia tej działalności.
Dla edukacji ?specjalny dział poświęcony tej tematyce.

Wśród naszych klientów są zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie firmy a także duże wielo-oddziałowe przedsiębiorstwa. Dlatego też oferujemy sprzęt zarówno do użytku domowego w postaci komputerów domowych, komputerów dla graczy, jak i komputerów biurowych, serwerów, czy specjalizowanych stacji do obróbki wideo.

Mamy podpisane umowy z firmami produkującymi specjalistyczne oprogramowanie dla grafików, czy montażystów filmów W naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie towar legalnie wprowadzony na polski rynek, przez oficjalnych dystrybutorów poszczególnych marek, w związku z powyższym dostajecie Państwo gwarancję jakości i serwisu.
W naszej firmie nie znamy pojęcia ?gwarancja rozruchowa? lub ?towar na zamówienie ,czas realizacji 30 dni , wysyłka od producenta? Kupując w naszej firmie mają Państwo pewność ,że dostaniecie dokładnie to co chcieliście i w terminie zgodnym z zamówieniem.

Równolegle prowadzimy sprzedaż internetową naszych towarów poprzez sklep internetowy. Od 1 września 2010 r. wprowadziliśmy wiele nowych poprawek w funkcjonowaniu sklepu miedzy innymi , sprzedaż internetową z możliwość odbioru towarów bezpośrednio w siedzibie firmy bez kosztów logistycznych,a dla jeszcze większego bezpieczeństwa Państwa transakcji, uruchomiliśmy możliwość płatności w systemie DotPay.

Na naszej stronie wystawiamy wyłącznie produkty, które znajdują się w magazynie dystrybutora lub naszym stacjonarnym sklepie.

Gwarantując bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów udostępniamy bezpośredni kontakt z obsługą sklepu widoczną w zakładce kontakt.Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: komputery, komputery bielsko, sprzęt komputerowy, sprzęt komputerowy bielsko, serwis komputerowy, serwis komputerowy bielsko, sprzęt fiskalny, sprzęt fiskalny bielsko, Microsoft, Intel, AMD, Toshiba, HP, Dell, Asus, Gigabyte, Lenovo, Fuitsu-Siemens, Sony, Comes, Canon, Epson, Brother, Lexmark, Hitachi, Nikon, Panasonic, Creative, Logitech, Innova, Adoby, Corel, Symantec ,Microsoft bielsko, Intel bielsko, AMD bielsko, Toshiba bielsko, HP bielsko, Dell bielsko, Asus bielsko, Gigabyte bielsko, L

Stronę odwiedzono: 10685 razy.
Aktualizacja: 2012-11-30 14:11:03
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..