REKLAMA

Laurem.pl - laptopy poleasingowe, komputery biznesowe

Zajmujemy się dystrybucją komputerów i laptopów poleasingowych najwyższej klasy. Nasze sprzęty są starannie sprawdzane zanim trafią do sprzedaży, a na półkach mamy jedynie wyselekcjonowane sztuki. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie dobierania sprzętu zarówno dla osób prywatnych, jak i małych oraz dużych firm, a także podmiotów sektora państwowego.

Laurem.pl - laptopy poleasingowe, komputery biznesowe
Sprzęt komputerowy
ul. 3 Maja 25
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (33) 400 00 61
http://www.laurem.pl

Firma Laurem powstała dzięki pasji ludzi, którzy sprzedażą komputerowego sprzętu poleasingowego zajmują się od wielu lat. Nasza ideologia to dostarczanie sprzętu najwyższej możliwej klasy w atrakcyjnych cenach. Zaobserwowaliśmy, że na rynku brakuje laptopów poleasingowych w nienagannym stanie wizualnym. Idąc tym tropem skupiliśmy się, aby wszystkie oferowane przez nas sprzęty wyróżniały się doskonałym stanem technicznym oraz atrakcyjnym wyglądem.

W naszym sklepie można znaleźć: laptopy; ultrabooki; komputery stacjonarne; drukarki; dyski trwarde; klawiatury i myszy; a także wiele innych akcesoriów z branży IT.
Dostarczamy sprzęty czołowych światowych producentów: Dell, HP, Lenovo, Fujitsu, NEC, Eizo, Apple.
Wyróżniamy się nie tylko jakością sprzętu. Dodatkowo na życzenie Klientów przygotowujemy komputery pod konkretne zamówienia. Potrzebujesz więcej pamięci RAM, dysk SSD? Dla nas to nie problem.

Obsługujemy Klientów detalicznych, małe i duże firmy, a także placówki z sektora Państwowego. Do tej pory zaufało nam wielu, a Ty możesz być następny.

Skontaktuj się z nami:
Laurem.pl
ul. 3 Maja 25 (róg Sixta)
43-300 Bielsko-Biała
(33) 400 00 61
[email protected]

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.
10.00 - 18.00
Sb.
11.00 - 14.00

Zapraszamy do kontaktu oraz do salonu!

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: laptopy bielsko, dobre laptopy, sklep z laptopami w bielsku, dobry sklep z laptopami, ultrabooki bielsko, komputery bielsko, skllep komputerowy w bielsku, drukarki bielsko, dysk komputerowy bielsko, akcesoria komputerowe w bielsku

Stronę odwiedzono: 2166 razy.
Aktualizacja: 2018-10-23 15:34:43
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..