REKLAMA

Prodig Tech

Prodig Tech- mierniki grubości lakieru - polski producent elektronicznych urządzeń pomiarowych

Prodig Tech
Urządzenia elektryczne, przemysłowe
ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 501 897 914
https://www.prodig-tech.pl/


Firma Prodig Tech już od ponad 13 lat zajmuje się sprzedażą urządzeń pomiarowych - testery oraz czujniki lakieru. Oferujemy mierniki wysokiej jakości, ponieważ posiadamy własną linię produkcyjną, co znaczy, że każdy produkt jest testowany przez nas samych. Dzięki temu systemowi minimalizujemy prawdopodobieństwo wadliwości mierników. Nasze parki maszynowe składają się z automatów montażowych SMD oraz pieców lutowniczych. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami elementów elektronicznych, a za przebieg produkcji są odpowiedzialni inżynierowie z dużym doświadczeniem w branży. Naszą ofertę kierujemy do małych i dużych odbiorców. Mierniki zostały podzielone na serie według przeznaczenia użytkowego:

- seria PROFESJONALNA,
- seria STANDARD,
- seria SUPER PLUS,
- seria PREMIUM.

W zależności od sposobu użytkowania każda seria będzie miała inne zastosowanie oraz funkcje. Wszystko zależy od oczekiwań i preferencji klienta. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i do jednostek firmowych. Mierniki firmy Prodig Tech znalazły zastosowanie w wielu punktach ASO oraz zyskały uznanie w wielu zagranicznych krajach, takich jak: Bułgaria, Węgry, Niemcy, Rosja, Turcja, USA, Kanada i Arabia Saudyjska.

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: czujniki lakieru, testery lakieru, producent czujników lakieru, elementy elektroniczne bielsko,

Stronę odwiedzono: 1143 razy.
Aktualizacja: 2020-01-07 14:11:16
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..