REKLAMA

KILNIKA STOMATOLOGII SYPIEŃ

W naszej klinice świadczymy w szerokim zakresie usługi diagnostyczno - terapeutycznych z różnych dziedzin stomatologii.

KILNIKA STOMATOLOGII SYPIEŃ
Dentyści i protetycy
ul. Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 8227133
http://www.sypien.pl

Centrum Stomatologiczne – Sypień to kadra wykwalifikowanych lekarzy i higienistek. Zaawansowana implantologia, regeneracja tkanek, protetyka dentystyczna czy ortodoncja nie są obce naszym dentystom.

Zabiegi przeprowadzamy rzetelnie i uczciwie. Używamy wysokiej jakości sprzętu oraz materiałów dentystycznych. Każdy Pacjent to dla nas indywidualne wyzwanie. Staramy się w pełni dostosować do Państwa oczekiwań, potrzeb i wymagań.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień, funkcjonuje w myśl zasady, że najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta. Z tego powodu, wszyscy lekarze pracujący w centrum, starają się łączyć najwyższą jakość wykonywanych usług z indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie zostawimy pacjenta bez pomocy.

W gabinecie panuje niepowtarzalna, rodzinna atmosfera, która sprawia, że każdy pacjent może poczuć się w niej naprawdę wyjątkowo i komfortowo. Uważamy to za nasz największy atut, a także klucz do udanego leczenia stomatologicznego i zadowolenia wszystkich pacjentów.
Nowoczesny sprzęt wykorzystywany przez nas ma za zadanie zapewnić najwyższą jakość usług. Tomografia komputerowa, RTG, RVG, mikroskopy zabiegowe umożliwiają dokładną i kompleksową diagnostykę. Dzięki zaawansowanym technologiom leczymy precyzyjnie i gwarantujemy pacjentom długotrwałe efekty z leczenia.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: bielsko-biała, bielsko, dentyści, dentyści bielsko, stomatolog, stomatolog bielsko, stomatolodzy, stomatolodzy bielsko, Sypień, prodent, stomatolog sypien, dentysta sypien, stomatologia bielsko, sypien bielsko, dentysta bielsko, protetyka bielsko

Stronę odwiedzono: 25754 razy.
Aktualizacja: 2018-06-14 11:33:16
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

VIP DENTAL Prywatna Klinika Impalntologii i Stomatologii Estetycznej
Oferujemy najbardziej niezawodne metody uzupełniania brakujących zębów, jak również korony pełnoceramiczne Lava, Procera, Everest oraz implanty stomatologiczne Nobel Biocare jako protetyczne.
VIP DENTAL Prywatna Klinika Impalntologii i Stomatologii Estetycznej
ul. płk. Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała
tel.: 33 810 88 77
fax: 33 810 88 77

REKLAMA
ŁADOWANIE..