Sarna zaklinowana w ogrodzeniu. Strażacy ze Straconki uwolnili zwierzę - foto

Do nietypowej interwencji straży pożarnej doszło wczoraj przy ul. Wilczej w Bielsku-Białej. Druhowie z OSP Straconka przy użyciu narzędzi hydraulicznych uwolnili sarnę, która zaklinowała się pomiędzy szczeblami ogrodzenia.
Ze względu na obfite opady mokrego śniegu minione godziny były czasem wytężonej pracy bielskich strażaków. Wczoraj wieczorem informowaliśmy o powalonym drzewie w korycie Białej oraz światłowodzie przeciętym w Lipniku (TUTAJ). Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 8.00 przy ul. Wilczej.
Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Straconka. Na miejscu zastali sarnę, która zaklinowała się w ogrodzeniu jednej z posesji. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych zwierzę zostało uwolnione.
bb
Zdjęcie: OSP Straconka

Artykuł wyświetlono 3671 razy.
74
0
Średnia ocena 5/5 dla "Sarna zaklinowana w ogrodzeniu. Strażacy ze Straconki uwolnili zwierzę - foto" bazuje na 74 głosach.
REKLAMA
REKLAMA
Zobacz również
Komentarze 7

Tylko Bielsko
hej przez zywieckie pola leci sarna. hej nuzkami przebiera jak to sarna. ja bych tez tak przebierał, gdybym zywczoków się bał.

123
Sarna przy Wilczej. To musi być Straconka :-)

Leśnik
Niestety, ale to się dzieje (dobrze ze zwierzę przezylo) jak człowiek coraz bardziej zabiera im ich środowisko,ładując się ze swoimi domami coraz bardziej w las wycinając drzewa

Optymista R.
Doch Leśnika.I to tak od stuleci dlatego mamy miasta, drogi i całą Infrastrukturę.

lol
Gdzie był w tym czasie brat przyrodni tej sarny?
Klauzula informacyjna ›