REKLAMA

Karczma w Straconce

Specjalność - Kuchnia Myśliwska! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. W atmosferze karczmy integracja pracowników postępuje wyjątkowo szybko.  

Karczma w Straconce
Restauracje, karczmy
ul. Górska 111
43-318 Bielsko-Biała ( Straconka )
tel.: 33 821 58 28
http://www.karczma.bielsko.pl

Na potrzeby zorganizowania grup - zarezerwować możemy nasze sale bankietowe (25, 90 lub 150 osobową). Dostowosując się do potrzeb naszych klientów komponujemy menu z dań, które podajemy w karczmie, lecz jesteśmy także otwarci na specjalne zamówienia - np.: pieczony prosiak, ryby w całości, dania krojone na oczach gości przez naszego kucharza. Istnieje także możliwość zapewnienia zespołu muzycznego oraz zorganizowania dodatkowych atrakcji takich jak kulig, łowienie ryb w stawie, pieczenie kiełbasy na ognisku, spacer po górach itp.
Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: karczma, karczma bielsko, karczma w straconce, karczma w straconce bielsko, kulig, kulig bielsko, pieczenie kiełbasy, pieczenie kiełbasy bielsko, restauracje, restauracja bielsko, karczmy w bielsku, restauracje, restauracje bielsko, sala bankietowa, sala bankietowa bielsko, sale bankietowe, sale bankietowe bielsko, dobre jedzenie, dobre jedzenie bielsko, karczma góralska, karczma góralska bielsko, straconka, straconka bielsko, komunie, komunie bielsko,

Stronę odwiedzono: 21768 razy.
Aktualizacja: 2018-04-18 08:30:03
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

Restauracja Wirtuozeria
W  Wirtuozerii zaznają Państwo przyjaznej atmosfery, która jest połączeniem przytulnej intymności oraz gustownej elegancji, co stwarza idealne warunki  zarówno na rodzinny obiad  jak i spotkanie biznesowe. ...
Restauracja Wirtuozeria
ul. Pocztowa 39
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 822 25 00

REKLAMA
ŁADOWANIE..