REKLAMA

Restauracja Browar 1

Klub czynny jest codziennie od godziny 11:00 do 01:00, w piątki i soboty od 11:00 do 04:00.

Restauracja Browar 1
Restauracje, karczmy
ul. Wyzwolenia 12A
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 816 53 09 Rez cat kom 663 011 111
fax: Rezerwacje catering kom. 663 011 111
http://www.klubjedynka.pl

Nasza Restauracja Browar 1 mieści się w samym sercu naszego pięknego miasta, u zbiegu ulic 11 Listopada i Wyzwolenia. Niepowtarzalna atmosfera miasta nie opuszcza nas, gdy wstępujemy w progi Restauracji Jedynka. Interesujący i oryginalny wystrój XIX w. kamienicy, przestronne wnętrza, bogactwo smaku, przemiła obsługa zadowolą nawet najwybredniejsze gusta. Restauracja posiada trzy sale na parterze, z czego dwie dla gości niepalących oraz dodatkową antresolę nad salą barową, skąd roznosi się widok na bar. Na piętrze do dyspozycji gości oddajemy dwie przepięknie odrestaurowane sale bankietowe z eleganckim wystrojem, w których zorganizujemy każde mniejsze lub większe przyjęcie, zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Serwujemy:
- przyjęcia i imprezy okolicznościowe
- spotkania biznesowe
- eventy
- catering
- koryta oraz półmiski mięsne
- oraz wiele, wiele innych

Charakteryzujemy się niszowymi produktami takimi jak: 14 Dniowe Świeże Prostu Z Tanka - obecnie trwa promocja w postaci TYSKOMATU ( 60zł zamiast 80zł za 5l )

Lokal posiada również profesjonalną salę dyskotekową, na której odbywają się imprezy klubowe w każdy piątek i sobotę z dj-em rezydującym w lokalu.

Więcej informacji na naszej stronie www.browar1.pl oraz www.klubjedynka.pl

Restauracja Browar 1
ul. Wyzwolenia 12 A

Jeśli zażyczą sobie Państwo transportu - jako oddział Taxi Jedynki - zapewniamy pełen serwis.

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: klub jedynka, klub jedynka bielsko, lokale weselne, lokale weselne bielsko, imprezy, imprezy bielsko, organizacja imprez, organizacja imprez bielsko, zabawa, zabawa bielsko, zabawa w centrum miasta, zabawa w centrum miasta bielsko, klub w centrum miasta, klub w centrum miasta bielsko, klub, klub bielsko, kluby, kluby bielsko,catering, catering bielsko,

Stronę odwiedzono: 77228 razy.
Aktualizacja: 2018-04-23 09:43:05
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

Restauracja Wirtuozeria
W  Wirtuozerii zaznają Państwo przyjaznej atmosfery, która jest połączeniem przytulnej intymności oraz gustownej elegancji, co stwarza idealne warunki  zarówno na rodzinny obiad  jak i spotkanie biznesowe. ...
Restauracja Wirtuozeria
ul. Pocztowa 39
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 822 25 00

REKLAMA
ŁADOWANIE..