REKLAMA

Ondraszek

Kemping Ondraszek zlokalizowany jest w pięknej, pełnej zieleni okolicy bielskich Błoni. Kemping należy do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

Ondraszek
Kempingi
ul. Pocztowa 43
43-309 Bielsko-Biała
tel.: (033) 814 64 25
fax: (033) 814 36 01
http://www.ondraszek.cba.pl/

Oferuje swym drogim gościom 65 miejsc noclegowych w domkach typu Grot oraz w budynku głównym (pokoje 1 i 2 osobowe). Na polu namiotowym są stanowiska dla 25 przyczep lub samochodów kempingowych oraz dla około 30 - 40 namiotów. W Budynku głównym znajduje się kawiarnia z recepcją, sala kominkowa oraz zaplecze sanitarne. Na terenie kempingu znajduje się również basen i tereny rekreacyjne oraz boiska. Cały kemping położony jest wśród zieleni, w bezpośredniej bliskości lasu i szlaków turystycznych. Rośnie tu wiele drzew i barwnych krzewów.
Nasz obiekt położony jest w południowej części miasta niedaleko drogi wylotowej w kierunku Szczyrku i Żywca. W lasach wyznaczono liczne szlaki turystyczne, którymi dotrzemy m.in. na: Dębowiec, Szyndzielnię, Kozią Górę, Klimczok, Magurkę, Czupel czy do zapory wodnej w Wapienicy. Dla amatorów spacerów wyznaczono w najbliższej okolicy wiele ścieżek widokowych. Wiosną można przechadzać się wśród kwitnących łąk a jesienią zbierać grzyby. Okolice kempingu i bielskich błoni są też znakomitym terenem dla rowerzystów.

Najbliższa okolica kempingu pozwala na uprawianie kolarstwa górskiego i pieszych wypraw w góry. Dla najmłodszych tuż obok działa miasteczko ruchu drogowego. Na bielskich Błoniach, ledwie kilkadziesiąt metrów od kempingu znajdują się boiska do siatkówki i koszykówki, park z mini golfem oraz wiele innych atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku. Kemping Ondraszek graniczy też bezpośrednio z Cygańskim Lasem, terenami wypoczynkowymi, które rolę tą pełnia już od początku minionego stulecia. Składają się na nie ogromne tereny leśne z licznymi ciekawymi zakątkami, szlakami spacerowymi i rowerowymi.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: kempingi, wypoczynek, turystyka Bielsko, turystyka, relaks, kempingi Bielsko, pole namiotowe, pola namiotowe Bielsko, namiot, kemping, przyczepy kempingowe, przyczepy kempingowe Bielsko, Ondraszek, pole kempingowe Ondraszek, Ondraszek Bielsko, wczasy, wczasy Bielsko, noclegi, noclegi Bielsko
Grupa: Kempingi

Stronę odwiedzono: 13225 razy.
Aktualizacja: 2012-12-01 12:42:38
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 2

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
BERCIK
Bardzo fajny kemping , mały basen, las , góry i spokój .
2010-07-21, 23:26
Ocena: 50%
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
mnihon
Miejsce byłoby fajne, gdyby właściciel nie był chciwym, bardzo konfliktowym człowiekiem.
2009-09-29, 21:23
Ocena: 75%
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..