Natalia Janoszek to dziewczyna sukcesu. Jest piękna i utalentowana. Właśnie otrzymała propozycję współpracy od Victoria's Secret.

Tej marki nikomu nie trzeba przedstawiać. Dla Victoria's Secret, zajmującej się produkcją i sprzedażą luksusowej damskiej bielizny, odzieży i kosmetyków, pracują najlepsze modelki na świecie. W tym Polki: Anja Rubik, Magdalena Frąckowiak.

Tym większy jest sukces bielszczanki Natalii Janoszek, która otrzymała właśnie od Victoria's Secret ofertę współpracy na przyszły rok.
- To było dla mnie duże zaskoczenie. Od trzech dni otrzymuję wiadomości z prośbą o kontakt. W końcu odpisałam. Mam nadzieję, że wszystko pozytywnie się zakończy - mówi Natalia Janoszek.

Natalia rozpoczęła karierę modelki, pracując dla agencji Grabowska Models. Brała udział w wyborach Miss Południa Nastolatek. Tak się wszystko zaczęło. Dziś ma na swoim koncie wiele tytułów i sukcesów. Zagrała w kinie Bollywoodzkim. Ostatnio podbija także Hollywood. O szczegółach filmowej kariery bielszczanki poinformujemy nieco później. W odrębnym materiale.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne. 

kgo