W niedzielę, 16 czerwca o 15.00 i 17.30, w Bielskim Centrum Kultury zagości znany aktor Maciej Stuhr, który powraca na scenę kabaretową w wielkim stylu. Jego najnowszy program „Mam to wszystko w stand-upie!” to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości.

Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem? Jak to jest mieć wszystko w stand-upie? Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości.

Maciej Stuhr to człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych…

Maciej Stuhr: "Mam to wszystko w stand-upie!”, 16 czerwca godz. 15.00 i 17.30, Bielskie Centrum Kultury. Bilety - 80, 100, 130, 160 zł.