W czwartek, 23 maja o 19.00, Bielskie Centrum Kultury zaprasza na Wielką Galę Wiedeńską "Dla Ciebie Mamo". Będzie to niezapomniana podróż muzyczną z okazji Dnia Matki.

Zabrzmią najpiękniejsze miłosne arie operetkowe i cudowne utwory musicalowe. Na scenie wystąpią artyści biorący udział w największych polskich i światowych projektach, reprezentujący najwyższy poziom i kunszt. Bawiąc i wzruszając publiczność, opowiedzą historie pisane piękną muzyką.

- Zapraszamy na ucztę dla duszy przy akompaniamencie wspaniałej orkiestry pod dyrekcją znakomitego dyrygenta. Na scenie będą rozbrzmiewać klasyczne walce Straussa, a także inne znane melodie klasyków zachodnioeuropejskich, polskich i ukraińskich - zachęcają w BCK-u.

W drugiej części koncertu zabrzmią współczesne przeboje - od lat siedemdziesiątych do współczesności. - Tego wieczoru zaśpiewają dla Was najlepsi soliści. Balet w olśniewających kreacjach przeniesie Państwa do magicznego świata muzyki i tańca. Przepych i beztroska, radość z muzyki, muzyczne żarty i niespodzianki stworzą niezapomniany nastrój - dodają organizatorzy.

Wielka Gala Wiedeńska "Dla Ciebie Mamo", 23 maja godz. 19.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety - 140, 160 zł.