To będzie gratka dla najmłodszej widowni Bielskiego Centrum Kultury. W niedzielę, 18 lutego, aż trzykrotnie wystawiony zostanie tu spektakl „Przygody Świnki Peppy”! Wydarzenie zaplanowano na 10.00, 13.00 i 16.00.

Z zapakowanymi śniadaniówkami i tatą świnką prowadzącym autobus, Peppa i przyjaciele wyruszają po przygodę na świeżym powietrzu, pełną gier, śmiechu i muzyki na żywo! - Dołącz do Peppy, gdy przygotowuje się do ekscytującej wyprawy do lasu z George’em i jej szkolnymi przyjaciółmi, w tym kucykiem Pedro, owcą Suzy i żyrafą Geraldem – zachęcają organizatorzy.

Szczęśliwi obozowicze wkrótce kładą się spać, słuchając delikatnego szumu deszczu. W przytulnych i ciepłych namiotach podekscytowana grupa wyczekuje poranka, kiedy będzie mnóstwo błotnych kałuż do zabawy!

Obsada:
Justyna Jelska
Aleksandra Kołtuniak
Zuzanna Kotara
Aleksandra Machała
Agnieszka Sawicka
Kornelia Niziołek
Michał Kaszak
Michał Kucharski
Paweł Kuźma
Paweł Pacyna
Paweł Pawlik
Bartłomiej Zdeb

Reżyseria: Marcin Starosta- Gizelski

Przygody Świnki Peppy, 18 lutego godz. 10.00, 13.00 i 16.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety – 30, 45, 65, 90 zł (bilet wstępu + dziecko do 2. roku życia: dziecko zajmuje miejsce na kolanach opiekuna, opiekun musi posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka; bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: organizatorzy proszą o kontakt mailowy, osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach mają darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet).