W piątek, 17 listopada o 18.00, w Punkcie 11 odbędzie się finisaż wystawy fotografii analogowych Romana Jagiełki „Tam, gdzie nas nie ma”.

- Będzie to doskonały moment, żeby jeszcze raz zanurzyć się w subtelny świat analogowych fotografii. Dodatkowo nadarza się niezastąpiona okazja, żeby poznać autora tych naprawdę wyjątkowych zdjęć oraz zamienić z nim kilka słów – o fotografii i nie tylko! - zachęcają w Punkcie 11.

Prace prezentowane na wystawie powstały w latach 2016-2023. Wszystkie zostały wykonane na tradycyjnym negatywie - w większości aparatem małoobrazkowym, a część średnioformatową lustrzanką dwuobiektywową. Prawie wszystkie to odbitki ciemniowe.

- Wiele osób, które już miały okazję nas odwiedzić i zobaczyć wystawę mówiło, że fotografie Romka wzbudzają w nich spokój, wyciszają. Przyjdźcie sprawdzić, jak „Tam, gdzie nas nie ma” działa na Was - zapraszają w Punkcie 11.

Finisaż wystawy Romana Jagiełki „Tam, gdzie nas nie ma”, 17 listopada godz. 18.00, Punkt 11 (ul. 11 Listopada 24). Wstęp wolny.