W środę, 15 listopada, Dyskusyjny Klub Filmowy Kogucik zaprasza na Kino Kobiet z dramatem "Reality". Seans odbędzie się o 19.00 w auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja.

Włosy ma spięte w niedbały kok, wzrok wlepiony w monitor. Żółte trampki nie mają sznurówek, a pod białą koszulą prześwituje podkoszulek. 25-letnia Reality Winner jest młodą tłumaczką, która ma swoją rutynę. Po pracy prowadzi zajęcia jogi, robi zakupy na kolejne dni, sączy mrożoną kawę i publikuje selfie na Insta. W stresowych sytuacjach chroni się humorem. Reality jest pełna sprzeczności. Zauważają to agenci FBI, którzy przeszukują jej dom. Dziewczyna jest podejrzana o wydrukowanie tajnych dokumentów. Ona jednak zdaje się przejmować bardziej swoim kotem i psem, które stresuje obecność obcych mężczyzn. "Reality" to portret współczesnej dziewczyny, na który długo czekaliśmy. Dziewczyny, która nie daje się zaszufladkować – jej osobowość nosi w sobie wiele kolorów.

DKF: "Reality", 15 listopada godz. 19.00, aula Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja. Bilety - pojedynczy seans 15 zł, ulgowy 10 zł, karnet 40 zł.