Dom Kultury w Starym Bielsku zaprasza wszystkich miłośników zwierząt do udziału w konkursie "Śmieszna fotka psa i kotka". Prace można nadsyłać do 30 września.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać jedną śmieszną fotografię psa, kota bądź innego zwierzaka domowego i zaopatrzyć ją w krótki, śmieszny tekst, czyli stworzyć mema.

Organizatorzy proszą, aby podczas robienia fotografii mieć na uwadze dobro zwierząt. Fotografie pozowane, z zauważalnym „przymuszaniem” zwierząt do zdjęcia nie będą brane pod uwagę. - Zależy nam na zdjęciach z życia codziennego, kiedy Wasze pupile zostaną przyłapane w śmiesznej sytuacji bądź pozie, którą przy okazji uda się uwiecznić na zdjęciu - podkreślają w Domu Kultury w Starym Bielsku.

Gotowe memy wraz z uzupełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać mailem na adres [email protected]. W tytule maila należy napisać: ŚMIESZNA FOTKA PSA I KOTKA. W treści maila należy dołączyć klauzulę: "Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie Śmieszna fotka psa i kotka".

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w Światowy Dzień Zwierząt, czyli 4 października na Facebooku Domu Kultury w Starym Bielsku.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody - bony podarunkowe do sklepu zoologicznego VIPET: za I miejsce – 150 zł, za II miejsce – 100 zł, za III miejsce – 50 zł. Będzie można za nie kupić smakołyki bądź akcesoria dla swoich pupilów. Nagrody będą do odbioru w biurze Domu Kultury w Starym Bielsku po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są TUTAJ.