W najbliższy piątek, 26 maja o 17.00, w Domu Kultury im. Jacka Lecha w Mikuszowicach Krakowskich odbędzie się wydarzenie pn. "(Beskidzkie) heroski na Dzień Mamy".

"Beskidzkie Heroski" to wystawa fotograficzna, na której przedstawiono  sylwetki dziesięciu bohaterek, które wzięły udział w cyklu wywiadów wideo przeprowadzonych przez Annę Koczur. Pani Ania od wielu lat prowadzi blog oraz wydaje magazyn "Beskidzka Mama - Blog Portal Magazyn Parentingowy".

Podczas finisażu wystawy odbędzie się prelekcja Justyny Kudelskiej "Jestem mamą, ale przede wszystkim kobietą. Jak pamiętać o własnym JA?". Ponadto Beata Cembala zapozna uczestników z zasadami udzielania pierwszej pomocy dzieciom. Będzie też można wysłuchać prelekcji Bogusławy Waligóry-Klimurczyk – prezes
Stowarzyszenia Amazonki w Bielsku-Białej na temat profilaktyki chorób nowotworowych u kobiet. Goście potańczą również zumbę z bielskimi Amazonkami oraz z Ireną Awieruszko-Ptaszkiewicz i jej grupą Zumba Fitness z Domu Kultury im. Jacka Lecha.

"(Beskidzkie) heroski na Dzień Mamy", 26 maja godz. 17.00, Dom Kultury im. Jacka Lecha. Wstęp wolny
(zapisy pod nr tel. 33 816 34 57, 571 229 437 lub mailowo: [email protected]).