W sobotę, 27 maja o 17.00, w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się uroczysta Jubileuszowa Gala z okazji 35-lecia konkursów: Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów.

- Spotkacie się Państwo z utytułowanymi finalistami i finalistkami sprzed lat. Wiele z nich zdobywało najwyższe tytuły w konkursach w kraju i za granicą: Miss Polonia, Miss Polski, MRS World, Queen of Poland, Princess of the World, Foto Models Poland, Miss Krajów Nadbałtyckich, Teenager of the World - a to tylko niektóre z nich – zachęcają organizatorzy. - Wielu z naszych finalistów wywalczyło tytuł Mistera Polski i reprezentowało nasz kraj na światowych konkursach. Będzie to wspaniała okazja, żeby ich poznać i z nimi porozmawiać. Zobaczycie też Państwo najciekawsze fragmenty filmowe i zdjęcia z minionych lat 1989-2022. Będzie to okazja, żeby przekonać się, jak bardzo zmieniała się moda. Podczas Gali nie zabraknie występów artystycznych.

Gala Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów, 27 maja godz. 17.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety – 50, 70 zł.