Dom Kultury w Komorowicach zaprasza do udziału w IX Edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Tanecznego „Karnawałowe Duo-Solo 2023”.

Prezentacje solo odbędą się w piątek, 17 lutego od 8.30 do 16.00. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz pokaz laureatów zaplanowano na ten sam dzień o 17.00. Natomiast prezentacje duetów odbędą się w sobotę, 18 lutego od 8.30 do 16.00, a ogłoszenie wyników oraz pokaz laureatów nastąpią o 17.00.

W przeglądzie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych, średnich, młodzież oraz dorośli z ośrodków kultury i placówek pozaszkolnych. Przegląd rozgrywany jest w dowolnej technice tanecznej. Każdy uczestnik może wykonać tylko jeden układ taneczny w danej kategorii. Czas prezentacji nie może przekroczyć 5 minut. 

Warunkiem udziału w przeglądzie jest nadesłanie do 3 lutego prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia na adres [email protected] lub pocztą na adres: Dom Kultury w Komorowicach ul. Olimpijska 16 43-300 Bielsko-Biała oraz opłacenie akredytacji w wysokości 30 zł za solo, 40 zł za cały duet (w przypadku uczestnictwa w kilku kategoriach należy zapłacić akredytację za każdy udział).

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są TUTAJ.