Lot w kosmos? Podróż po galaktyce? Bycie jednym z astronautów? Realizacja arcytrudnej misji? Teraz to możliwe! W środę, 26 października o 18.00, w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się interaktywne show dla całej rodziny „Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki”.

Jest rok 2057. Jeden z jego najzwyklejszych dni. Podczas kolejnej wyprawy kosmicznej przez galaktykę, załoga statku i jego pasażerowie stają się zakładnikami znanego kosmicznego pirata – generała Crasha. Pomysłowość, przebiegłość i podstępność generała zagrażają powodzeniu misji. W rezultacie zespół i pasażerowie ryzykują, że na zawsze pozostaną zawieszeni w przestrzeni kosmicznej, dryfując w nieznanej galaktyce. Po awaryjnym lądowaniu na jednej z niezidentyfikowanych planet, kapitan Alkiona spotyka jej dziwnych mieszkańców, stalowych Gigantów Robotronsów. Łącząc siły, bez względu na wszelkie przeciwności, bohaterowie stawiają czoła generałowi, by przywrócić świat galaktyce. Jednak generał Crash nie daje za wygraną i wzywa na pomoc najlepszych wojowników. Tylko odwaga, poświęcenie i przyjaźń może pomóc młodym podróżnikom powrócić na ziemię i uratować galaktykę przed zniszczeniem. Albowiem dobro zawsze zwycięża zło!

- Na publiczność widowiska „Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki” czeka fascynująca podróż promem kosmicznym, którego kapitanem jest piękna Alkiona, a jej asystentem android Willy. Tylko u nas sala widowni zamienia się w kabinę statku kosmicznego, a granica pomiędzy rzeczywistością a fantazją kompletnie się zaciera! - zachęcają organizatorzy. - Opowiemy Wam o Układzie Słonecznym, pokażemy, z czego składa się nasz Wszechświat, a publiczność wraz z głównymi bohaterami będzie napotykać i rozwiązywać kosmiczne wyzwania! Dodatkowo, każdy młody podróżnik będzie mógł pobrać i zainstalować na swoim telefonie specjalną aplikację, dzięki której weźmie udział w interaktywnej grze.

„Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki” to:
    • 2,5-metrowi stalowi giganci, zdumiewający pod względem wielkości i detali
    • interaktywna i edukacyjna koncepcja programu
    • projekcja wideo, wirtualne postaci
    • błyskotliwi i charyzmatyczni komiczni antybohaterowie
    • pokaz laserowy i świetlny
    • znakomita, tematyczna muzyka i efekty dźwiękowe
    • rozbudowane i interaktywne dekoracje imitujące kabinę statku kosmicznego

Więcej informacji TUTAJ.

„Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki”, 26 października godz. 18.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety - 45, 55 i 65 zł.

Konkurs
Dla Czytelników naszego portalu mamy dwa dwuosobowe zaproszenia na widowisko „Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki”. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie: jak nazywają się cztery planety skaliste Układu Słonecznego? Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Konkurs - Robotrons”. O wygranej w konkursie zadecyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń. Wygrają osoby, które przyślą odpowiedź jako pierwsze. Zaproszenia dostarczone zostaną laureatom drogą mailową.

Aktualizacja:
Konkurs został rozstrzygnięty. Laureatami, którzy otrzymują bilety, są Paulina Popadaniec i Alan Michalski. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.