W poniedziałek, 25 lipca o 13.00, Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich zaprasza na spektakl "Dziwaczka" w wykonaniu młodzieżowego Teatru Pappeteria.

"Dziwaczka" to sztuka opowiadająca o problemach, z którymi borykamy się na co dzień. Często rezygnujemy z własnego szczęścia, by inni byli z nas dumni, żebyśmy czuli się akceptowani. Przy tym zawsze brakuje nam kawałka siebie, który skrywamy przed światem, bo może nie wpisywać się we współczesne kanony. Tytułowa Dziwaczka, pomimo młodego wieku, łamie ten schemat i chce odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży do legendarnej Pawini napotyka wiele zwierząt i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które wpływają na jej losy. Nie obywa się bez rozczarowań i podniosłych chwil.

Autorem scenariusza i reżyserem jest Michał Moskal. Za kostiumy i charakteryzację odpowiada Anna Gabor, a autorem scenografii są Michał Moskal, Anna Gabor i Grażyna Gumińska.

Spektakl "Dziwaczka", 25 lipca godz. 13.00, Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich. Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr tel. 33 816-34-57, 571-229-437 lub mailowo: [email protected]