W sobotę, 21 maja o 18.00, w bielskim RudeBoy Clubie odbędzie się koncert Artura Rojka.

Artur Rojek rusza w drugą część trasy „Bez końca”. Jesienią 2021 roku razem z zespołem odwiedził 17 miast w ramach trasy „Bez końca”, promującej jego ostatnie solowe wydawnictwo „Kundel”. Wydarzenie cieszyło się niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, a publiczność, której udało się dostać do wypełnionych po brzegi kameralnych sal koncertowych, nie mogła usiedzieć na miejscach. Dlatego, z założeniem bycia jeszcze bliżej swoich fanów, artysta rusza w drugą część trasy –tym razem w odsłonie klubowej. Podczas zaplanowanych na maj i czerwiec koncertów będzie okazja, by tańczyć zarówno do utworów z solowych płyt Artura, jak i przebojów z repertuaru Myslovitz. W sumie artysta razem ze swoim zespołem odwiedzi 7 miast: Bielsko-Białą, Rzeszów, Poznań, Warszawę, Gdańsk, Kraków i Katowice. W repertuarze pojawią się również premierowe utwory – część nowego projektu artysty, który już wkrótce ujrzy światło dzienne.

Artur Rojek: „Bez końca”, 21 maja godz. 18.00, RudeBoy Club. Bilety – od 79 zł (dostępne w sprzedaży na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/artur-rojek).

Konkurs
Dla Czytelników naszego portalu mamy jeden dwuosobowy bilet na koncert Artura Rojka w RudeBoy Clubie. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie: w jakim mieście urodził się Artur Rojek? Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Konkurs - Artur Rojek”. O wygranej w konkursie zadecyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń (wygra osoba, która nadeśle odpowiedź jako pierwsza). Laureat będzie mógł odebrać bilet w siedzibie Wydawnictwa „Prasa Beskidzka” przy ul. Żywieckiej 118 w Bielsku-Białej.

Aktualizacja:
Konkurs został rozstrzygnięty. Laureatką, która otrzymuje dwuosobowy bilet, jest pani Natalia Suchy. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.