Tomasz Karolak i Daniel Olbrychski wystąpią w sobotę, 14 maja o 18.00, w Bielskim Centrum Kultury w spektaklu „Niespodziewany powrót”.

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię – to właśnie „Niespodziewany powrót”. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie to doskonała rozrywka dla wymagającej widowni.

Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira.

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą!

Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia!

„Niespodziewany powrót”, 14 maja godz. 18.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety - 120, 100 i 80 zł.