Mikra, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich, serdecznie zaprasza dzieci w wieku 4-7 lat (w towarzystwie rodziców lub opiekunów) do udziału w warsztatach pokazowych nowo powstającej grupy Przedszkolaki Bystrzaki. Warsztaty odbędą się w środę, 24 listopada od 17.00 do 18.00.

Podczas regularnych zajęć dziecko: pokocha matematykę dzięki wciągającym ćwiczeniom i zagadkom, odkryje świat poprzez ekscytujące eksperymenty i doświadczenia, rozwinie wyobraźnię i nauczy się kreatywnego myślenia, tworząc historyjki, zgłębi tajniki logiki i nauczy się samodzielnego rozwiązywania problemów, usprawni koncentrację i zapamiętywanie poprzez zastosowanie treningu uważności (mindfulness), polepszy koordynację ruchową biorąc udział w zabawach i przeprowadzając sztuczki magiczne, nauczy się łączyć myślenie analityczne z projektami artystycznymi.

Warsztaty pokazowe grupy Przedszkolaki Bystrzaki, 24 listopada godz. 17.00-18.00, Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich. Zapisy: telefonicznie: 33 816 34 57 lub 571 229 437, mailowo: [email protected]