W niedzielę, 26 września o 19.00, w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem wystąpi sanah - najpopularniejsza polska wokalistka nurtu quality pop. Będzie to ostatni #PlenR tego lata i zarazem wyjątkowe pożegnanie lata z bezkonkurencyjną królowa dram, zdobywczynią Fryderyka w kategorii album roku pop.

Kariera sanah zaczęła się, kiedy została zauważona w wieku 21 lat, dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Ma niepowtarzalny styl tworzenia piosenek – sama pisze teksty i komponuje. Z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Kiedy na początku roku 2020 rozpoczęła promocję długo zapowiadanej debiutanckiej płyty, nikt nie spodziewał się, że ten rok będzie należał do niej. Pierwszy singiel promujący to wydawnictwo – „Szampan" - zna chyba każdy: piosenka zyskała status Diamentowej Płyty a klip do niej na YT w ciągu roku obejrzano ponad 50 milionów razy. Dokładnie 12 miesięcy po premierze „Królowej..." do sprzedaży trafił drugi album długogrający sanah – „Irenka”.

26 września w Żywcu publiczność usłyszy m.in. utwory z płyty „Królowa Dram” za którą sanah otrzymała nagrodę Fryderyk w kategorii album roku pop.

Sanah, 26 września godz. 19.00, Amfiteatr pod Grojcem w Żywcu. Bilety od 139 zł - na goingapp.pl oraz eventim.pl. Ze względów bezpieczeństwa liczba wejściówek mocno ograniczona.

KONKURS
Dla Czytelników naszego portalu mamy jeden dwuosobowy bilet na koncert sanah w Żywcu. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie: jak brzmią prawdziwe imiona i nazwisko sanah? Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym do 15 września do 9.00. W temacie maila prosimy wpisać „Konkurs - sanah”. O wygranej w konkursie zadecyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń (wygra osoba, która przyśle maila jako pierwsza).

UWAGA! W najbliższych dniach ogłosimy kolejny konkurs, w którym do wygrania będzie jeszcze jedno dwuosobowe zaproszenie na koncert sanah w Żywcu. Śledźcie nasz portal!

Aktualizacja:
Konkurs został rozstrzygnięty. Laureatką, która otrzymuje dwuosobowy bilet, jest pani Monika Synowiecka. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.