W najbliższy piątek, 10 września o 18.00 w Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich odbędzie się wieczór tańca zatytułowany "Punkt Spotkania".

Wieczór będzie połączeniem solowego pokazu teatru tańca i wykładu Janusza Skubaczkowskiego – choreografa – na temat sztuki tańca, sposobów postrzegania i odbierania sztuki tańca współczesnego.

Janusz Skubaczkowski to tancerz, nauczyciel tańca współczesnego, choreograf. Były wieloletni dziekan i prodziekan na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu, gdzie uczył polskiej techniki tańca współczesnego, tańca współczesnego i form teatru tańca. Obecnie jeden z twórców nowo powstałego kierunku taniec na Akademii Muzycznej im.Karola Szymanowskiego w Katowicach. Twórca choreografii w teatrze tańca, spektaklach muzycznych i teatralnych. Od wielu lat zaangażowany w profesjonalną edukację polskich tancerzy aktorów i ich promocję w środowisku międzynarodowym.

"Punkt Spotkania" - solowy pokaz teatru tańca i wykład Janusza Skubaczkowskiego, 10 września godz. 18.00,  Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich. Wstęp wolny, obowiązują zapisy (tel. 33 816-34-57, 571-229-437, e-mail: [email protected]).