12 września o 18.00 w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz odbędzie się koncert Mirosława i Magdaleny Czyżykiewiczów. Będzie to już 69. wieczór Bielskiej Sceny Piosenki Niebanalnej.

Podczas koncertu publiczność usłyszy utwory o ludzkich emocjach, relacjach i miłości. Będzie to muzyka refleksyjna i klimatyczna, a jednocześnie z typowym dla tej pary "zadziorem" – nie tylko za sprawą gitary elektrycznej Magdy, ale przede wszystkim dzięki szczególnemu brzmieniu głosu Mirka. Ich twórczość to owoc wspólnej pasji oraz pracy na przestrzeni ostatnich lat. Każda kompozycja muzyczna, dźwięk i aranżacja mają tu konkretne znaczenie i małą, osobistą opowieść. Gospodarzem wieczoru będzie Piotr Skucha.

Koncert Mirosława i Magdaleny Czyżykiewiczów, 12 września godz. 18.00, Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz. Bilety: 50 zł - przedsprzedaż do 10 września, 70 zł - w dniu koncertu (informacje i rezerwacje – tel. 601-524-196 lub e-mail: [email protected]).

Aktualizacja:
Koncert Mirosława i Magdaleny Czyżykiewiczów zaplanowany na 12 września zostaje przełożony na wiosnę przyszłego roku. Osoby, które zakupiły bilety, proszone są o kontakt z sekretariatem Kubiszówki.