Recital fortepianowy zawierający jedne z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych dzieł Fryderyka Chopina zagra w sobotę, 12 czerwca o 18.00 w Bielskim Centrum Kultury Grzegorz Niemczuk.

W pierwszej części pianista zaprezentuje komplet walców wydanych za życia kompozytora, zaś w drugiej części publiczność usłyszy cztery poetyckie i dramatyczne ballady. Grzegorz Niemczuk to polski pianista klasyczny, mieszkający w Bielsku-Białej. Jego bogata, międzynarodowa kariera solowa zawiodła go do wielu prestiżowych sal koncertowych na całym świecie. Wystąpił do tej pory z ponad 400 recitalami i koncertami, odwiedzając 34 kraje na 6 kontynentach.

Grzegorz Niemczuk - recital fortepianowy, 12 czerwca godz. 18.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety - 40 zł (normalny), 20 zł (ulgowy).

Konkurs.
Dla Czytelników naszego portalu mamy jeden podwójny bilet na koncert. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie: w jakiej miejscowości urodził się Fryderyk Chopin? Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Konkurs - Grzegorz Niemczuk”. O wygranej w konkursie zadecyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń (wygra osoba, która przyśle maila jako pierwsza). Bilet będzie do odebrania w portierni BCK-u.

Aktualizacja:
Konkurs został rozstrzygnięty. Laureatką, która otrzymuje bilet na koncert, jest pani Marta Pytel. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.