W sobotę, 26 czerwca o godz. 18.30 w bielskim klubie RudeBoy wystąpi poznański zespół Beyond The Event Horizon, grający instrumentalny rock z elektroniką. Podczas wieczoru na scenie pojawią się również dwa zespoły z Bielska-Białej: alternatywny The Old Man Coyote oraz black-metalowy Hamingja.

Zespół Beyond The Event Horizon, który wiosną 2020 roku wydał swoją najnowszą płytę "Leaving the 3rd dimension" oraz świętował 10-lecie działalności powraca do przerwanej przez pandemię trasy koncertowej. Poznański kwartet instrumentalny na przełomie czerwca i lipca zagra trzy koncerty, m.in. w Bielsku-Białej. Będzie tu gościł po raz pierwszy. Podczas blisko godzinnego występu ubarwionego grą świateł i wizualizacji zespół zaprezentuje materiał z najnowszej płyty.

Muzyka zespołu to instrumentalny rock, nie do końca trzymający się przetartych schematów, co daje grupie własną tożsamość muzyczną. Kwartet zdobył kilka wyróżnień podczas przeglądów kapel, a także brał udział w ważniejszych imprezach, takich jak "Energia Lecha Festival".

Skład zespołu: Adam Kowalka - gitara, Maciej Hildebrandt - bas, Paweł Michałowski - perkusja, Tytus Adamczewski - klawisze.

Kanał YouTube zespołu dostępny jest TUTAJ.

Beyond The Event Horizon, 26 czerwca godz. 18.30 RudeBoy Club. Bilety - 25 zł (do nabycia w klubie w przedsprzedaży oraz dniu koncertu).

Konkurs
Dla Czytelników naszego portalu mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie: co oznacza  po polsku angielska nazwa zespołu "Beyond The Event Horizon”? Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Konkurs Beyond The Event Horizon”. O wygranej zadecyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń. Wejściówkę zdobędzie osoba, która przyśle maila jako pierwsza. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 4 czerwca do godz. 13.00.